2023-11-18 15:25:03

Wisłok Wiśniowa pokonał Polonię Przemyśl w ostatnim meczu rundy

fot. Łukasz Żyła
fot. Łukasz Żyła
Wisłok Wiśniowa golami z końcówki zapewnił sobie ostatnie zwycięstwo rundy jesiennej. Polonia Przemyśl niemal całą drugą połowę zagrała w osłabieniu.
 
W sobotnie listopadowe popołudnie  Wisłok Wiśniowa. w ramach ostatniego meczu rundy jesiennej 4.ligi podkarpackiej ugościła u siebie drużynę Polonii Przemyśl. Oba zespoły plasowały się przed meczem w dolnej części tabeli. Przemyska "Barcelona" na 15.miejscu, a ekipa z Wiśniowej na 12.
 
Pierwsza połowa nie przyniosła ani jednej bramki i na drugą połowę zespoły z szatni wyszły z nadal z bezbramkowym remisem. Po upływie kilkunastu minut plac boju opuścić musiał zawodnik gości, Krystain Solarz. Grę w osłabieniu wykorzystali piłkarze Wisłoka w 83.minucie. Paweł Koczela celnie przymierzył z "główki" po stałym fragmencie gry, rzucie rożnym.
 
Kilka minut później wynik na 2-0 poprawił Jarosław Czernysz decydując się na uderzenie po długim rogu. W samej końcówce, a konkretnie doliczonym czasie gry kontakt nawiązał Mykyta Havryk odnotowując jedyną bramkę dla Polonii w tym starciu.
 
 
1-0 Paweł Koczela (83)
2-0 Jarosław Czernysz (90)
2-1 Mykyta Havryk (90+)
 
Wisłok: Korziewicz - Czelny, Zięba, B. Szymański, Kasperkowicz - Krok, Kovtok, Krępa, Czernysz - Majewski, Piątek.
 
Polonia: Artym - Solarz, Kuźniar, Koshevarov, Jasiński, Kazek, D. Janas, Komarovskyi, Carvalho, Yatsura, Vinicius. 

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 17. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

112233 2023-11-19 11:01:46

Wiśniowa nigdy nie spadnie

Kaloryfer 2023-11-19 11:04:53

LasPalmas

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij