2023-09-16 15:09:06

Wieczysta Kraków lepsza od Orląt Radzyń Podlaski

fot. @Chachlowska / Wieczysta Kraków
fot. @Chachlowska / Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 3-2. Przyjezdni postraszyli jednego z głównych faworytów rozgrywek, jednak ostetcznie to podopieczni Macieja Musiała okazali się lepsi o jedną bramkę. 
 
Wszystko wskazywało na to, że Wieczysta Kraków nie będzie miała większych problemów z pokonaniem niżej notowanej drużyny Orląt Radzyń Podlaski. Ostatecznie podopieczni Macieja Musiała musieli się sporo namęczyć, aby zainkasować komplet punktów. 
 
Wieczysta Kraków wyszła na prowadzenie już w 15. minucie, kiedy po akcji Knasmullnera piłkę do siatki skierował Paweł Łysiak. Przyjezdni nie potrzebowali dużo czasu na odpowiedź i już siedem minut później Igor Szczygieł doprowadził do remisu. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. 
 
Po zmianie stron znów do ataków ruszyli gospodarze. W 51. minucie celnie główkował Michał Fidziukiewicz i Wieczysta znów wyszła na prowadzenie. Miejscowi coraz bardziej kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i w 73. minucie podanie Karola Danielaka wykorzystał Paweł Łysiak i drugi raz w tym meczu wpisał się na listę strzelców. 
 
Tuż przed końcem spotkania arbiter podyktował jedenastkę, kiedy Bąk w polu karnym odepchnął Rycaja. Rzut karny wykorzystał Denys Ostrovskyi i zmniejszył straty na 3-2. Przyjezdni nie zdołali już doprowadzić do remisu i komplet punktów po raz piąty w tym sezonie zainkasowała Wieczysta Kraków. 
 
 
1-0 Paweł Łysiak (15)
1-1 Igor Szczygieł (22)
2-1 Michał Fidziukiewicz (51)
3-1 Paweł Łysiak (73)
3-2 Denys Ostrovskyi (89-rzut karny)
Wieczysta Kraków: Letkiewicz – Rygiel (46 Skrobański), Favorov, Pietrzak, Bąk, Góralski, Knasmullner (72 Bargiel), Torres, Zivec (60 Danielak), Łysiak (87 Gamrot), Fidziukiewicz (72 Aralica).

Orlęta Radzyń Podlaski: Bartnik – Krashnevski, Duchnowski, Cassio, Szymala, Piotrowski (46 Yanchuk), Szczygieł, Szczypek, Koszel, Ostrovski, Balicki (80. D. Rycaj).

3 liga gr. IV - wyniki meczów 8. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2023-09-16 17:08:31

Na obrońców stalingradu to zaraźliwe widzę jest ok dwracanie kota ogonem byliśmy lepsi nie zasłużyliśmy na przegraną i takie tam

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij