2023-09-16 12:03:52

Łukasz Sekulski, napastnik Wisły Płock: Zawsze będę wdzięczny Stali Stalowa Wola za okazaną mi szansę

 Stal Rzeszów przegrała z Wisłą Płock 0-1. Strzelcem jedynej bramki dla przyjezdnych był Łukasz Sekulski, napastnik, którego kibice na pewno pamiętają z występów w Stali Stalowa Wola. Zobaczcie, co powiedział nam po tym meczu. 
 
- Myślę, że był to mecz z gatunku, kto strzeli tę jedną bramkę, to zdobędzie trzy punkty i tak akurat się udało. Cieszą nas bardzo trzy punkty, pierwszy raz wywozimy komplet z wyjazdu i oby teraz zacząć budować jakąś zwycięską serię i teraz koncentrujemy się już na najbliższym rywalu u siebie w domu, bo chcemy zwyciężyć. 
 
- To zwycięstwo chyba tym bardziej może cieszyć, bo przełamaliście tę wyjazdową niemoc, która trwała ponad 400 dni. 
 
- No tak rzeczywiście. Już nawet o tym zapomniałem, nie koncentrowałem się na tej naprawdę niechlubnej serii i cieszy, że dzisiaj to urywamy. Z przebiegu meczu uważam, że byliśmy o tą jedną bramkę lepsi. Gratulacje dla naszego zespołu, bo naprawdę dzisiaj w końcówce harowaliśmy, jak woły i zasłużenie wywozimy stąd trzy punkty. 

- Dla Ciebie też ten sezon zaczyna się znakomicie. Pięć bramek w ośmiu meczach i wyrastasz tutaj na prawdziwego lidera. 
 
- Rzeczywiście, ostatnio udaje się pomóc bramkami, od tego jest napastnik. Cieszy ta skuteczność i nie zachłystuje się tutaj tym początkiem, bo uważam, że jeszcze dużo więcej mogę tutaj pomóc i oby tak dalej. 
 
- Na koniec chciałabym się cofnąć parę lat wstecz, mianowicie do sezonu 2014/15, gdzie grałeś w Stali Stalowa Wola. Jak wspominasz tamten czas?
 
- Jadąc w tym kierunku, ja pochodzę z Płocka jest mi po prostu daleko, ale zawsze miło wspominam Podkarpacie, grę w Stali Stalowa Wola. Naprawdę dała mi takiego porządnego kopa do przodu w profesjonalną piłkę i zawsze im będę wdzięczny za okazaną wtedy w trudnym czasie dla mnie szansę.
 
Śledzę ich poczynania, mam nadzieję, że teraz na drugoligowych boiskach będzie im szło dobrze. Mam nadzieję, że może chcociaż w Pucharze Polski się wylosujemy i pojadę na ten ich piękny obiekt, który już jest nowoczesny. Także naprawdę fajne czasy, fajne wspomienia i mnóstwo fajnych znajomości i kolegów. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

1938 2023-09-16 12:56:09

Mimo, iż byłeś tutaj rok to można ciebie nazwać jednym z najlepszych piłkarzy w historii klubu. Legenda

Artur 2023-09-16 13:16:11

Miło było posłuchać Cię Łukasz, dzięki za dobre fajne czasy kiedy strzelałeś w Stalówce jak prawdziwy snajper, miło że o tych pięknych czasach pamiętasz i dobrze je wspominasz

~anonim 2023-09-16 19:48:26

Teraz to Stal będzie nie stety dostarczycielem pkt , jak można było tak rozj*****c drużynę, fojut ,,i ten drugi celebryta do zwolnienia już ,prezesie działań za ich pensje dobrych 2 grajków

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij