2023-09-16 08:39:00

Michał Lewandowski nowym bramkarzem Sokoła Kolbuszowa Dolna!

fot. archiwum
fot. archiwum
Michał Lewandowski jest nowym bramkarzem Sokoła Kolbuszowa Dolna. 27-latek zagrał już we trzech meczach swojego zespołu w 4 lidze podkarpackiej.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna pozyskał nowego bramkarza. W ekipie prowadzonej przez Sebastiana Rygułę występuje już Michał Lewandowski. 27-letni golkiper zadebiutował w wygranym 3-1 meczu ze Stalą II Rzeszów.
 
Bronił również w meczach z Resovią II oraz Legionem Pilzno, ale jego zespół nie wygrał żadnego z tych spotkań. W przerwie letniej Lewandowski zdecydował się na powrót do Polski z Włoch. Początkowo trenował ze Stalą Mielec o czym mogliście przeczytać: "Michał Lewandowski trenuje ze Stalą Mielec!".
 
Michał Lewandowski to wychowanek Stali Mielec. Później trafił do Włoch i występował w FC Crotone, a później reprezentował barwy kolejno Avezzano, Teramo, Monopoli, a przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem ACR Messiny.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Mariuszek 2023-09-16 09:02:11

Panie redaktorze że 5 zł, Sokol wygrał że Stala II Rzeszów. Rozumiem sobota rano, ale pierdół nie piszemy.

Wwerty 2023-09-16 09:09:37

Co za matol pisze ze ze stala była porażka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij