2023-09-16 13:16:05

Marek Saganowski po meczu ze Stalą Rzeszów: Nasz plan został zrealizowany

  Stal Rzeszów przegrała u siebie z Wisłą Płock 0-1. Zobaczcie, co na konferencji po tym meczu mówił trener gości, Marek Saganowski. 
 
- Jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobiliśmy. Wywozimy trzy punkty, tak jak planowaliśmy. Jest to wygrana po dłuższym czasie na wyjeździe, z tego, co się orientuję jest to ponad rok czasu- rozpoczął Marek Saganowski
 
- Pierwszą połowę bardzo dobrze kontrolowaliśmy, myślę, że mieliśmy dwie, trzy sytuacje, z których mogliśmy pokusić się o strzelenie gola. Druga połowa do momentu kontuzji Marcina Biernata też układała się bardzo dobrze. Po tym, jak zawodnicy dowiedzieli się, że znoszą go na noszach nasz filar defensywy,  w tym momencie to Stal Rzeszów przejęła inicjatywę w meczu- mówił dalej szkoleniowiec Wisły Płock na konferencji pomeczowej. 
 
- Przegrywali 0-1, wtedy wszystkie siły do ofensywy, trochę mi brakuje jeszcze u niektórych zawodników takiego wyrafinowania w takich sytuacjach. Muszą więcej od siebie wymagać. Aczkolwiek generalnie jestem bardzo zadowolony, gratuluję zawodnikom, nasz plan został zrealizowany, co też świadczy o tym, że ta drużyna z tygodnia na tydzień robi się coraz silniejsza- dodał Marek Saganowski. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij