2023-07-15 13:53:39

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Broń Radom 3-0

W trzecim meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg pokonała trzecioligową Broń Radom 3-0.

Siarka wyszła na prowadzenie już w 8. minucie, kiedy do siatki trafił Szymon Zwolski. Jeszcze przed przerwą podopieczni Dariusza Kantora podwyższyli prowadzenie po akcji dwóch zawodników testowanych.

W 53. minucie wynik spotkania ustalił Szymon Feret, wykorzystując błąd defensywy, zdobył bramkę na 3-0.

Dla "Siarkowców" było to drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań. Wcześniej zespół z Tarnobrzega wygrał z Hutnikiem Kraków 1-0 i zremisował ze Stalą Mielec 1-1. Kolejny mecz kontrolny Siarka rozegra już w najbliższą środę, a jej rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Siarka Tarnobrzeg - Broń Radom 3-0 (2-0)

1-0 Szymon Zwolski (8)
2-0 Zawodnik testowany
3-0 Szymon Feret

Siarka Tarnobrzeg: I połowa Zoch - Woś, testowany, Wicki, Lisowski - testowany, testowany, testowany - Zwolski, testowany, Krempa.

II połowa: Zoch - Woś, Szymocha, Bierzało, Sulkowski - Tyl, Kaliniec, Lisowski- Cichocki, Feret, Orlik.

Broń Radom: Ginał (30 Kosiorek) – Banaszkiewicz, Wrześniewski, Jakubiec, Kventsar, Kobiera, Kowalski, Dziubiński, testowany, testowany, testowany oraz testowany bramkarz, Partyka, Kiełbasa, Wójcik, Grudzień, Machajek, Ankurowski, Głogowski, testowany.