2023-06-06 22:10:01

Baraże o Ekstraklasę NA ŻYWO: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów [RELACJA LIVE, ONLINE]

Relacj na zywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Stal Rzeszów (wtorek, 6 czerwca, godz.21). Śledź relację LIVE z meczu półfinałowego baraży o awans do Ekstraklasy.

Znamy już pary półfinałowe baraży o awans do Ekstraklasy. Pierwszoligowcy z miejsc 3. do 6. rywalizować będą między sobą o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W pierwszym meczu Wisła Kraków podejmować będzie Puszczę Niepołomice (godz. 18), a w drugim spotkaniu Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się ze Stalą Rzeszów (godz. 21). I właśnie na relację live z tego drugiego spotkania zapraszamy.

Początek tekstowej relacji na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów już niebawem. Start meczu o godz. 21:00.

RELACJA NA ŻYWO: Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Stal Rzeszów [baraże o awans do Ekstraklasy]

21:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 2-0 (koniec meczu)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska- Tekijaski, Śpiewak, Radwański, Mesanović, Zaviiskyi, Hilbrycht, Karasek, Kadlec, Ambrosiewicz, Biedrzycki

Rezerwowi: Bartoszek, Wacławek, Fornalczyk, Farbiszewski, Błachewicz, Hubinek, Purece, Trubeha, Poznar

Stal Rzeszów: Bąkowski- Mastafaev, Góra, Pajnowski, Głowacki, Poczobut, Wolski, Michalik, Danielewicz, Małecki, Prokić

Rezerwowi: Pęksa, Kłos, Marczuk, Sadłocha, Wachowiak, Piątek, Wrona, Olejarka, Oleksy

Sędziuje: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Żółte kartki: Zaviyskyi, Śpiewak

1-0 Wiktor Biedrzycki (19)
2-0 Muris Mesanović (55)

----------------------------------------------------

90+6' Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica Nieciecza w finale baraży o Ekstraklasę.

90+2' Ależ okazja! Dośrodkowanie Wolskiego na piąty metr do Poczobuta, a ten fatalnie spudłował.

90' Arbiter doliczył sześć minut do podstawowego czasu gry.

86' Stal Rzeszów nie odpuszcza, jednak to Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest już bardzo blisko finału.

80' Nadal w ofensywie przyjezdni, ale cały czas brakuje dokładności.

75' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Danielewicz musnął piłkę na dalszy słupek i kilku centrów zabrakło Prokiciowi, żeby skierować piłkę do siatki. Było blisko!

73' Stal Rzeszów coraz odważniej atakuje.

71' Dawid Olejarka zmienia Patryka Małeckiego.

70' Sporo faz przejściowcyh w jedną i drugą stronę. Bez większego zagrożenia.

66' Podwójna zmiana u gospodarzy. Na boisku pojawiają się Błachewicz i Farbiszewski.

64' Dłuższą chwilę na murawie leży Biedrzycki. Będzie zmiana.

62' Dużo niedokładności z obu stron, chwila nerwowej gry.

60' Michalik uderza z okolicy linii pola karnego, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

59' Mustafajev ruszył prawą stroną, jednak znów ostatnie podanie było niedokładne.

56' Groźny strzał Poczobuta z półwoleja, Loska sparował nad bramkę.

55' Świetne zagranie Radwańskiego wzdłuż bramki, Mesanović dołożył nogę z najbliższej odległości i gospodarze podwyższają prowadzenie.

55' Goooool! Mesanović podwyższa na 2-0.

53' Mustafajev zderzył się głowami z Biedrzyckim w polu karnym. Od bramki rozpoczyna Bąkowski.

52' W ataku Stal Rzeszów. Bardzo niedokładne zagranie Prokicia w pole karne i przy piłce gospodarze.

50' Groźne uderzenie z dystnasu Krzysztofa Danielewicza, ale nad poprzeczką.

48' Stal Rzeszów rozgrywa piłkę na własnej połowie.

46' Zaczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi 1-0 po bramce Wiktora Biedrzyckiego.

45+1' Wrzutka w pole karne, dobrze w defensywie Stal i od bramki zacznie Bąkowski.

45' Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy.

42' Stal Rzeszów pod bramką Termalici. Małecki uderzał z lewej strony, ale piłka w rękach Loski.

41' Groźny centrostrzał Poczobuta, dobijał Mustafajev, ale na posterunku golkiper miejscowych.

40' Przy linii końcowej faulowany Małecki. Rzut wolny dla Stali Rzeszów.

38' Groźnie pod bramką Stali. Hilbrycht zagrał prostopadle w pole karne, wcześniej jednak był na spalonym.

37' Ramil Mustafayev zagrał wzdłuż bramki, ale nikt tego nie zamknął. Gospodarze nadal na prowadzeniu.

35' Kolejna dobra interwencja Kamila Pajnowskiego, uprzedził Śpiewaka i rzut z autu dla gospodarzy.

34' Małecki ruszył prawą stroną, wrzucił w pole karne, jednak wybijają gospodarze.

33' Kacper Śpiewak ukarany żółtą kartką za symulowanie.

32' Kolejne szybkie wyjśce Stali, strzał Mustafajeva zablokowany przez obrońcę.

29' Małecki świetnie dośrodkował na głowę Michalika, pomocnik Stali uderza tylko w boczną siatkę.

29' Sam na sam wychodził Karasek, w ostatniej chwili skutecznie interweniuje Pajnowski.

28' Goście w ataku. Próba prostopadłego zagrania w pole karne Prokicia, ale wybijają piłkarze Termalici.

24' Lewą stroną ruszył Karasek, czujnie w obronie Łukasz Góra, blokuje podanie.

22' Odpowiedź Stali Rzeszów. Zewnętrzną częścią stopy uderzał Poczobut, interweniuje golkiper miejscowych.

21' Gospodarze idą za ciosem. Groźne uderzenie z lewej strony boiska, jednak obok bramki.

19' Wrzutka z rzutu wolnego, główkuje Wiktor Biedrzycki i futbolówka wpada obok bezradnego Bąkowskiego.

19' Goooool! Termalica na prowadzeniu.

17' Mustafajev zagrał do Michalika w pole karne. Po strzale futbolówka znów minęła bramkę.

13' W ataku Stal. Małecki uderzał z dystansu lewą nogą, jednak bardzo niecelnie.

12' Groźne uderzenie, piłka odbiła się od głowy Michalika, a świetnie w bramce interweniuje Bąkowski.

11' Faulowany Kacper Śpiewak i rzut wolny dla gospodarzy

9' Szybki atak Stali Rzeszów. Prokić do Małeckiego, a ten skierował piłkę do siatki. Wcześniej był jednak na spalonym.

7' Damian Hilbrych uderzał z linii pola karnego, jednak niecelnie.

5' Zabrakło precyzji. Gospodarze oddalają zagrożenie.

5' Zagranie do Prokicia za linię obrony. Rzut rożny dla Stali Rzeszów.

4' Szybkie rozegranie pod polem karnym Stali Rzeszów, jednak spalony i rozpoczynają goście.

3' Bartłomiej Poczobut fauluje Hilbrychta. Przy piłce Termalica.

1' Rozpoczęli goście. Stal Rzeszów odważnie w ataku.

godz. 21:02

Zaczynamy!

godz. 20:57:

Piłkarze i sędziowie wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania.

godz. 20:36:

Poznaliśmy również wyjściową jedenastkę gospodarzy:

godz. 20:22:

Znamy wyjściowy skład Stali Rzeszów. Podopieczni Daniela Myśliwca rozpocznął w następującym zestawieniu:

godz. 19:19:

W trakcie sezonu Stali Rzeszów nie udało się pokonać Bruk-Bet Termalici Nieciecza. W rundzie jesiennej podopieczni Radoslava Latala zwyciężyli (2-1), a na wiosnę starcie obu drużyn zakończyło się remisem (2-2).

godz. 17:47:

Warto również dodać, że transmisję telewizyjną na żywo z tego spotkania będzie można oglądać w telewizji Polsat Sport Extra. Ale nie tylko - transmisję możecie oglądać online jeśli posiadacie abonament w Polsat Box Go.

Jednak najprostsze rozwiązanie to wykupienie dostępu poprzez PPV:

godz. 17:44:

Piłkarze Stali Rzeszów w barażach o awans do PKO BP Ekstraklasy będą grać po raz pierwszy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza już raz była w tym miejscu - w sezonie 2019/2020 musieli uznać wyższość Warty Poznań już w półfinale.

godz. 17:41:

Zobaczcie przedmeczową konferencję prasową z udziałem Daniela Myśliwca, trenera Stali Rzeszów.

godz. 17:38:

godz. 17:14:

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik z Siedlec. Jego asystentami będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Tomasz Niemirowski. Sędzią technicznym będzie Piotr Urban, a w wozie VAR zasiądą Tomasz Kwiatkowski i Michał Obukowicz.

godz. 17:11:

Piłkarze Stali Rzeszów zajęli 6. miejsca w tabeli Fortuna 1. Ligi i w pierwszym meczu półfinałowym baraży o awans do Ekstraklasy zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Mecz odbędzie się w Niecieczy, czyli na boisku drużyny z wyższego miejsca w tabeli (Bruk-Bet Termalica zajęła 3. miejsce).