2023-06-05 17:56:27

Sensacyjne wieści z Krakowa! Garbarnia może nie przystąpić do rozgrywek 3 ligi

fot. Garbarnia Kraków
fot. Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków pożegnała się z 2.ligą. Jej losy jednak nadal nie sa znane. Być może w przyszłym sezonie będą musieli zmierzyć się na czwartoligowych boiskach.
 
W meczu 34. kolejki eWinner 2. Ligi Garbarnia Kraków pokonała drużynę Górnika Polkowice 3:1. Dubletem popisał się Jakub Karbownik, natomiast jedną bramkę dla dołożył jeszcze Mark Assinor.  Niestety, to zwycięstwo nie przyniosło wielkiej radości, a było okazją do pożegnania się z klasą z drugoligowymi rozgrywkami.
 
Media donoszą, że spadająca do 3.ligi Garbarnia może nie przystąpić w przyszłym sezonie do rozgrywek. Szykują się zmiany w kadrze i być może klub z Ludwinowa będzie musiał rozpocząć zmagania od 4.ligi. Z zespołem pożegnał się dzis trener Maciej Musiał, z którym zarząd nie przedłużył kontraktu,

- Zarząd RKS Garbarnia analizuje sytuację, rozpatrując dwa możliwe scenariusze na najbliższy sezon. Wiążą się one bezpośrednio z budżetem pierwszej drużyny. W najbliższych dniach, po zakończeniu sezonu, wyjaśni się wiele kwestii w tej sprawie, kiedy to zostanie podjęta ostateczna decyzja. W pierwszej kolejności brana jest pod uwagę rywalizacja na poziomie trzeciej ligi - poinformował rzecznik prasowy Garbarnii, Rafał Stary. Głównym apsektem, który będzie brany pod uwagę to kwestie finansowe i sponsorzy.

Czytaj także

Komentarze (8)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.