2023-05-25 23:14:44

Emanuel Józefacki dyrektorem sportowym Lublinianki Lublin!

fot. Lublinianka Lublin
fot. Lublinianka Lublin
  Emanuel Józefacki został dyrektorem sportowym Lublinianki Lublin. Ponad dekadę temu występował na czwartoligowych boiskach w barwach Lublinianki, a teraz wraca do klubu w nowej roli. 
 
Lublinianka Lublin zatrudniła nowego dyrektora sportowego. Został nim Emanuel Józefacki, który w przeszłości był zawodnikiem Lublinianki. Nowy dyrektor sportowy oprócz pracy przy pierwszym zespole będzie odpowiadał również za szkolenie klubowej młodzieży od młodzika starszego do juniora starszego. 

- Emanuel Józefacki przygodę z piłką kontynuował nie tylko jako zawodnik, ale później także jako sędzia. Ukończył również studia z zakresu zarządzania w sporcie. Zawodowo spełnia się jako nauczyciel akademicki i pracownik naukowy, ale pozostał przy futbolu. Emanuel jest założycielem dwóch szkółek piłkarskich, trenerem edukatorem PZPN oraz koordynatorem ds. sportu w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie. Posiada kwalifikację trenerską UEFA A- czytamy na stronie Lublinianki Lublin. 

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2023-05-26 15:55:15 0 0

Niby Lublinianka miala być wycofana,piłkarze mieli grac za darmo a tu nowe etaty dla karierowiczów.Nigdy ten klub nie będzie wiarygod ny.Zenujace

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij