2023-03-25 18:22:00

Karpaty Krosno tylko zremisowały z Igloopolem Dębica. Gospodarze kończyli w dziewiątkę

Igloopol Dębica zremisował 1-1 z Karpatami Krosno w meczu 20. kolejki 4. ligi podkarpackiej. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę.

Karpaty Krosno po raz pierwszy w rundzie wiosennej straciły punkty! Podopieczni trenera Dariusza Liany w swoim trzecim wyjazdowym meczu zremisowali bramkowo w Dębicy z miejscowym Igloopolem.

Mecz obfitował w wiele emocji, o czym świadczą, między innymi kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy oraz dwie czerwone kartki dla zawodników popularnych "Morsów".

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze. Dla podopiecznych trenera Łukasza Cabaja w 10. minucie z rzutu karnego trafił Adriano Regato Chegancas.

Należy dodać, że decyzja o podyktowaniu rzutu karnego była dość kontrowersyjna. Zawodnicy gości długo protestowali, jednak sędzia Krzysztof Pachołek pozostał nieugięty.

Karpaty zdołały wyrównać stan meczu w 57. minucie. Krośnianie zdobyli bramkę po pięknym uderzeniu Jakuba Kloca

Żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwyciętwa na swoją korzyść, a gospodarze kończyli mecz w 9 po dwóch czerwonych kartkach. Z boiska wylecieli w 79. minucie Karol Wojtyło oraz w 82. minucie Filip Leśniak

Mecz zakończył się sensacyjnym remisem, co przy dzisiejszym zwycięstwie Cosmosu Nowotaniec oznacza, że przed przyszłotygodniowym, bezpośrednim starciem dwie czołowe drużyny 4. ligi podkarpackiej mają 49. i 48. punktów w tabeli.

1-0 Adriano Regato Chegancas (10)
1-1 Jakub Kloc (57)

Igloopol Dębica: Psioda - Suchowski, Leśniak, Duilio, Marcos, Rokita, Wojtyło, Adriano, Cieśla, Cyran, Okoń

Karpaty Krosno: Krawczyk - Stasz, Gul, Duda, Wajs, Jędryas, Radulj, Kloc, Stasik, Gawle, Dziadosz

Sędziował: Krzysztof Pachołek

Wyniki meczów 20. kolejki:

Brawo Igloopol, drużyna walki! A te k***y z Krosna nadają się do tarcia chrzanu, a nie 3 ligi, grali w przewadze dwóch zawodników po niesłusznych czerwonych kartkach i jeszcze mogli to przegrać.

~anonim 2023-03-25 18:26:29

kurde że ich nie załatwił igloopol , takie słabe te Karpaty , masakra

~anonim 2023-03-25 18:33:27

Karny z kapelusza

Cosmonauta 2023-03-25 18:41:39

My awansujemy a Krosno kolejny rok bicie głową w mur. Derby z Sanokiem w przyszłym roku będą grać a nie 3 liga

LKS 2023-03-25 18:42:24

Karpaty naprawdę dobrze grały zwłaszcza w drugiej połowie. Bardzo cenny punkt dla Igloopolu. Antybohaterem meczu niestety sędzia który popełniał mnóstwo błędów w dwie strony.

Irek 2023-03-25 18:44:11

Jeszcze nie raz Karpaty stracą punkty. W Jarosławiu też czeka ich lanie ..Awansuje Nowotaniec i nie ma o czym mówić, tym bardziej że Karpaty mają u nich mecz...Chyba jeszcze pa.ietaja jakie lanie dostali u siebie z Cosmosem ..

~anonim 2023-03-25 19:05:55

Nie ważne kto awansuje ,ważne żeby LZS spadl

Konduktor 2023-03-25 19:23:37

Karpaty same są sobie winne, żeby wygrać trzeba bramki strzelać. Dzień konia miał bramkarz Igloopolu. Zrewanżował się za mecz z Polonią. Choć Krawczyk uratował remis w ostatnich minutach. Temat sedziego, niech najlepszym komentarzem będzie jego nazwisko: pachołek.
Ps. Szkoda czasu na frustratów z lasu. Idźcie żalić się w inne miejsce.

do anonim 2023-03-25 20:35:21

Nie, gotyk był na parkowej

RKR 2023-03-25 20:56:21

Karpaty ewidentnie grały na czas w drugiej połowie więc o czym my piszemy wstyd jak zawsze teraz Nowotaniec i po marzeniach

Obiektywny 2023-03-25 21:46:57

Karpaty to dobry zespół, lecz problem nie tkwi w drużynie.......

Spokojnie 2023-03-25 22:17:11

wszystko pójdzie w kolejnych meczach. Karpaty najlepsze w lidze.

Kibic 2023-03-26 01:27:26

Karny z kapelusza. Iglopol w pierwszej połowie z 20 fauli ( nie wiem na co sędzia czekał z kartkami). Karpaty piłkarsko lepsze o 200%. Widać było komu zależy 3 punktach. Niestety zabrakło skuteczności. Gra mogła się podobać. Jest wola walki, jest wola zwycięstwa. Przed drużynami jeszcze sporo meczy. Zawsze gdzieś można zgubić punkty. Myślę, że mecz Cosmos - Karpaty niby o 6 punktów jak to mówią ale jeszcze nie będzie decydował o awansie. Karpaty 3 liga czeka. Już pora się w niej zameldować.

ROBO 2023-03-26 01:34:31

Do RKR. Karpaty grały na czas w drugiej połowie? Gdzie sieją takich jak Ty. Piłkarsko różnice 2 klas rozgrywkowych. Karny, którego nie było, brak szczęścia i dobry dzień bramkarza Iglopolu i mamy remis. Takie życie. Od 30 minuty Iglopol ie wiedział co się d, ieje ba boisku. Jedyne co im wychodziło to faule i długie wznawianie gry. Krosno się potknęło, tydzień temu potknol się Cosmos. Życie kolego. Życie.

haha 2023-03-26 10:34:17

Różnica dwóch klas rozgrywkowych i te Karpaty grając w 11 przeciwko 9 z Igloopolu prawie przegrały ten mecz. Tak, masz rację, Igloopol zagrał dziś jak 3-ligowiec, a Karpaty 5 liga.

Rakieta 2023-03-26 11:19:50

Z satysfakcją oglądałem jak zadufani w sobie karpaciarze nie mogą dobrać się do dobrze dysponowanych gospodarzy. Zamiast skoncentrować się na grze, bez przerwy miałczeli do arbitra jaka im się krzywda dzieje, a to co wyprawiała ławka Karpat z ich pożal się Boże trenerkiem Lianą to jest skandal i taki ktoś pracuje z młodzieżą, szok!