2023-03-25 16:53:17

Korona Rzeszów lepsza w pojedynku z Polonią Przemyśl

Korona Rzeszów nie miała żadnych problemów by pokonać dziś Polonię Przemyśl. Rzeszowianie wygrali u siebie w dobrym stylu 3-0.

Korona Rzeszów po ostatniej wygranej z JKS-em Jarosław podchodziła do spotkania z Polonią Przemyśl z dużymi apetytami na więcej. Goście dzisiejszego spotkania zaliczają w ostatnim czasie głównie remisy. Pierwsza połowa dzisiejszego starcia zakończyła się na korzyść podopiecznych Jarosława Pacholarza, a wynik otworzył w 14. minucie Mateusz Jędryas, dając rzeszowianom nadzieję na kolejne trzy punkty.

Druga połowa przyniosła kolejne emocje dla gospodarzy. Wiatru w żagle nabrał Marcin Krajewski, który  ustrzelił dublet i podwyższył wynik a 3-0. Podłamani przemyślanie próbowali ratować sytuacje, lecz bezskutecznie. Zwycięstwo zostało zatem na rzeszowskim Załężu.

1-0 Mateusz Jędryas (14)
2-0 Marcin Krajewski (55)
3-0 Marcin Krajewski (70)

Korona: Pawlus, Kapłan, Bober, Chaverra Martinez, Czernysz, Buda, Szluz, Mazur, Krajewski, Peda, Jędryas.
Polonia: Kuźma, Solarz, Czuryk, Bacza, Błahuciak, Kushnir, Kazek, Błachuciak, Sychevskyi, Janas K., Janas D.