2023-01-22 10:21:08

Miłosz Kałahur, po meczu kontrolnym z Siarką: To był sparing, ale graliśmy o pełną pulę

fot. Resovia TV
fot. Resovia TV
We wczorajszym sparingu, Resovia Rzeszów zremisowała 1-1 z Siarką Tarnobrzeg. Sprawdźcie, jak to spotkanie ocenił pomocnik "Pasiaków", Miłosz Kałahur.
 
-Myślę, że to było bardzo dobre zakończenie kolejnego tygodnia przygotowań. Na dobrym poziomie był ten mecz. Mimo, że zakończył się remisem i był to tylko sparing, graliśmy o pełną pulę. Wykonaliśmy chyba sto procent swojej pracy i to cieszy.
 
Widać było sporą pazerność w twoim wykonaniu, taki głód piłki, świeżość, motorykę. To wszystko było dziś wraz z Tobą.
-Myślę, że po takim tygodniu, wyglądało to bardzo dobrze i świeżo. Ja zawsze daje z siebie wszystko i tyle ile mogę drużynie.

Po spotkaniu w Lublinie, dzisiaj diametralnie inny mecz. Dzisiaj inny rywal, inne wymagania i założenia przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Czy realizacja planu trenera przebiegła w stu procentach?
-Po ostatnim sparingu czuliśmy niesmak, niezadowolenie, bo wysoka porażka boli. Wyciągneliśmy wnioski, mieliśmy nieco inne założenia. Taktycznie ten mecz wyglądał bardzo dobrze.

Krajowy etap przygotowań zbliża się do końca. Za moment zmienicie śnieżne krajobrazy na słońce. Trzy mecze sparingowe przed wami, nowi rywale i wyzwania.
-Bardzo fajnie, że udało się zorganizować ten obóz w Turcji. Jest to zawsze gra na naturalnym boisku, w dużo lepszej pogodzie, bez śniegu przede wszystkim. Bardzo fajni przeciwnicy. Będzie to kolejny test ikrok przed nami do ligi.
 
Całość wypowiedzi Kałahura możecie posłuchać tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Toi-Toi 2023-01-23 10:41:31 2 1

Skąd resowia bierze tych kopaczy. Gruba galeria osobliwości, wygląda jak ten z czeskiego serialu o sąsiadach. Ten Kałasznikow widać z japy, że Twarz Tęskniąca za rozumem.. w jednej wypowiedzi trzy razy sam sobie zaprzecza haha. No i Ten obóz. Ciul, że trzeba do niego dopłacić z własnej kieszeni 30%, ale przynajmniej udane wakacje będą. Oczywiście jak nie będzie śniegu i nie będzie lało.

Heniu 2023-01-24 17:17:54 1 0

Jaka czapka taki klub !!!

Niemiłosz KałaHsznikof 2023-01-25 10:14:36 0 0

Troche mi czapka sie zesRRała, ale jak nie dam rady biegać to się poturlam. Jak nie odbiorę piłki to se sfauluje, Grały my źle i chodź byliśmy gorsi to byliśmy lepsi i chociaż to ledwo remis na farcie to czujemy się wygrani chociaż to tylko remis a z taka drużyną to jak przegrana. Jedziemy do Turcji pod palme to se od starej odpocznę, cos popijemy z chłopakami i będziemy udawać ze to trening. Przynajmniej koszernego jedzenia pojemy jak w domu a nie tu w Polsce i po 2 dniu nikt od schabowego nie mógł wyjść z toalety a my zawsze na piętrowych śpimy po 5 w jednym pokoju bo taniej. Leczyć sie Ayranem trzeba i macą z czosnkiem. Kruczek tam wie co robi. Wydymał nas na kase ale se przynajmniej odpoczniemy pod palmom.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij