2023-01-21 18:23:50

Sparing: Orlęta Radzyń Podlaski-Avia Świdnik 1-2

Avia Świdnik pokonała w dzisiejszym sapringu swojego ligowego rywala, Orlęta Radzyń Podlaski. Mecz kontrolny rozegrany w Lubartowie zakończył się wynikiem 1-2 dla Avii.

Trzecioligowi rywale mieli okazję dziś do sprawdzenia swojej formy. Orlęta Radzyń Podlaski mimo remisowego wyniku przez niemal cały mecz, musiały uznać wyższość Avii Świdnik, która znalazła drogę do bramki w ostatnich minutach spotkania, wygrywając mecz kontrolny.

Strzelanie rozpoczęło się w 33.minucie a wynik otworzył zawodnik Orląt- Tomasz Midzierski. Prowadzenie nie trwało jednak długo, bowiem dziesięć minut później gola dla Avii odnotował Arkadiusz Maj. Taki rezultat utrzymywał się przez niemal całe starcie. Do zmiany rezultatu doszło w 90.minucie kiedy między słupki rywali trafił zawodnik testowany w ekipie ze Świdnika.

W kolejnym sparingu, Orlęta zmierzą się z czwartoligową Stalą Poniatowa, natomiast Avia podejmie MKS Podlasie Biała Podlaska.

Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 1-2 (1-1)