2023-01-22 18:31:42

sparing: Stal II Mielec - Czarni Połaniec 1-4

Pierwszy mecz sparingowy mają za sobą również piłkarze Czarnych Połaniec. Wczoraj pokonali drugą drużynę Stali Mielec aż 4-1.

Wczoraj w Woli Chorzelowskiej Czarni Połaniec zmierzyli się z drugą drużyna Stali Mielec, która rywalizuje w 4 lidze podkarpackiej.

W pierwszej połowie tego spotkania nie zobaczyliśmy bramek. Po zmianie stron to Czarni przeważali i ostatecznie zwyciężyli 4-1. Bramki dla trzecioligowca zdobyli Eryk Galara, dwie Kacper Nytko i Damian Bawor. Dla Stali jednego gola ustrzelił Kacper Kasza.

Stal II Mielec - Czarni Połaniec 1-4 (0-0)

Bramki:
Stal II Mielec: Kacper Kasza
Czarni Połaniec: Eryk Galara, Kacper Nytko (2), Damian Bawor

Stal II Mielec: Dudek - Wyparło, Bik, testowany, testowany, testowany, testowany, Guca, testowany, testowany, testowany. W drugiej połowie weszli: Leś, Kasza, Blama, Gierlach, Bochniak, Szady, Osmola, Majocha. Trenerzy Marcin Gancarczyk, Janusz Hynowski.