2023-01-22 15:02:14

sparing: Wolania Wola Rzędzińska - Polonia Przemyśl 4-3

Polonia Przemyśl przegrała w sparingu z Wolanią Wola Rzędzińska 3-4.

Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu jednego z graczy testowanych. Jeszcze przed zmianą stron wyrównał Krystian Solarz i do przerwy było 1-1.

Więcej emocji było w drugiej połowie. Na listę strzelców po stronie Wolanii Wola Rzędzińska wpisali się Mateusz Michoń, Bartosz Rębacz i Karol Janiec.

Dla Polonii Przemyśl natomiast dwa gole zdobył Grigorij Zanko i ostatecznie to Wolania schodziła z boiska zwycięska.

W obydwu drużynach pojawili się zawodnicy testowani. Waldemar Warchoł, szkoleniowiec Polonii, przyglądał się dwóm nowym graczom.

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA - POLONIA PRZEMYŚL 4-3 (1-1)

Bramki: Zawodnik testowany, Mateusz Michoń, Bartosz Rębacz, Karol Janiec - Krystian Solarz, Grigorij Zanko.