2022-11-20 12:02:24

Łukasz Surma po meczu z Lublinianką Lublin: Mimo problemów w obronie, wygrywamy zasłużenie

  Stal Stalowa Wola na zakończenie rundy jesiennej pokonała Lubliniankę Lublin 3-1. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział trener "Stalówki", Łukasz Surma.
 
- Cieszy zwycięstwo z trudnym przeciwnikiem, który był na fali, bo dwa poprzednie mecze wygrał dosyć pewnie i to z drużynami, które nam sprawiały dużo problemów. Cieszę się, że wygrywamy, aczkolwiek mieliśmy słabsze momenty w dzisiejszym spotkaniu szczególnie w pierwszej połowie, po strzeleniu bramki, gdzie Lublinianka przycisnęła i ofensywni zawodnicy wygrywali pojedynki z naszymi obrońcami, to musieliśmy na pewno poprawić to w drugiej połowie- powiedział Łukasz Surma.
 
- Nie było idealnie, jeżeli chodzi też o naszą grę obronną w drugiej połowie, ale było dużo lepiej i ostatecznie wygrywamy. W tym ataku szybkim mieliśmy dzisiaj sporo okazji, Lublinianka jest zespołem ofensywnym, który lubi atakować, ale zostawiała dużo miejsca za plecami swoich pomocników i my wykorzystywaliśmy te przestrzenie, prowadząc swoje akcje i zdobywając bramki. Mimo tych kłopotów w obronie to wygraliśmy zasłużenie, ponieważ tych okazji stworzyliśmy po prostu więcej- kontynuował trener Stali Stalowa Wola. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-11-21 16:57:10 7 2

Wreszcie dobrego trenera ma stalówka

~anonim 2022-11-21 16:57:10 7 2

Wreszcie dobrego trenera ma stalówka

Erikson 2022-11-21 17:43:13 2 2

Jak to jest dobry trener, to ja jestem exodus mobilus. Byłby dobry, nie trenowałby gość w 4 lidze!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij