2022-11-21 14:41:37

Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS-u Łagów: To był słodko-gorzki koniec rundy

Ireneusz Pietrzykowski po prawej (fot. ŁKS Probudex Łagów)
Ireneusz Pietrzykowski po prawej (fot. ŁKS Probudex Łagów)
ŁKS Probudex Łagów w ostatnim meczu na szczycie przegrał (1-2) z mocnym rywalem, Wieczystą Kraków Sprawdźcie, co po tym spotkaniu powiedział trener ŁKS-u, Ireneusz Pietrzykowski. 
 
-Na pewno to był taki słodko-gorzki koniec rundy. Gdyby ktoś przed rozpoczęciem sezonu powiedział, że zagramy mecz z Wieczystą, w którym byliśmy zdecydowanie bliżej wygrania, to pewnie nie do końca bym w to uwierzył. Dziś ten mecz wyglądał w ten sposób, że sytuacji do strzelenia bramki mieliśmy zdecydowanie więcej.- podsumował spotkanie Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS-u Łagów.
 
-Nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób w trzech, czterech, czy nawet pięciu sytuacjach nie potrafiliśmy strzelić gola- czy to przy stanie 0-0, czy 1-0. Na pewno jeśli chodzi o jakość grania, był to bardzo dobry mecz. Natomiast na końcu liczy się ten, co wygrywa. Dziś Wieczysta była skuteczniejsza. Żal, bo z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na taki wynik.- podkreślił na koniec szkoleniowiec.
 
Wypowiedzi możecie posłuchać tutaj: 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

xxxx 2022-11-21 19:13:07 2 0

Ani składów, ani strzelców.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij