2022-11-20 11:17:28

Adam Majewski po sparingu z Wisłą Kraków: Był to bardzo pożyteczny mecz

  Stal Mielec w pierwszym meczu kontrolnym zremisowała z pierwszoligową Wisłą Kraków. Zobaczcie, co po tym spotkaniu powiedział trener Adam Majewski.
 
- Spotkanie zakończyło się remisem, myślę, że zasłużonym. Wiadomo, że zawsze się gra po to, żeby wygrać, ale my dalej kontynuujemy przygotowania, będziemy trenować do końca tego miesiąca, mamy jeszcze jeden sparing, a potem zawodnicy udadzą się na zasłużone urlopy- mówił szkoleniowiec Stali Mielec.
 
- Wiadomo, że dzisiaj graliśmy w troszkę okrojonym składzie, bo trzech zawodników pojechało na reprezentację, dlatego dostali też szansę nasi wychowankowie w drugiej połowie. Zasłużony remis i uważam, że pożyteczna gra- kontynuował Adam Majewski. 
 
- Po to się gra, żeby wygrywać i nie można odstawić nogi, trzeba myśleć konsekwentnie i myślę, że tutaj był to pożyteczny sparing. Wisła też zagrała niezłe spotkanie, myślę, że warto było zagrać mimo tego, że jest bardzo zimno- dodał.
 
- Były dwa warianty, że trenujemy w grudniu, albo do końca tego miesiąca. Wybraliśmy ten drugi wariant, nasza kadra nie jest zbyt szeroka. Tak jak powiedziałem, zawodnicy zasłużyli i będziemy trenować do końca miesiąca, później dwa tygodnie wolnego, indywidualne rozpiski i od 3 stycznia spotykamy się, aby przygotować się do kolejnej rundy- zakończył szkoleniowiec Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mielec 2022-11-20 20:07:16 0 0

Spotkanie pokazało gdzie wasze miejsce

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij