2022-11-16 16:09:25

Plany sparingowe podkarpackich drużyn i ich rywali: od Ekstraklasy do 4 ligi [ZIMA 2023]

Sparingi przed rundą wiosenną sezonu 2022/2023 (fot. Robert Skalski)
Sparingi przed rundą wiosenną sezonu 2022/2023 (fot. Robert Skalski)
Sprawdźcie, jak wyglądają plany sparingowe z udziałem drużyn piłkarskich z Podkarpacia i ich ligowych rywali (zima 2023).

PKO BP Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec

9-20 stycznia 2023 - obóz w Turcji
 
Ligowi rywale:

Cracovia

18 listopada 2022 - FK Żeleziarne Podbrezova 3-4
26 listopada - Dukla Bańska Bystrzyca 1-0
3 grudnia - Tatran Liptovsky Mikulas 4-1

Górnik Zabrze

25 listopada 2022 - Odra Opole 4-1
2 grudnia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
10 grudnia - Miedź Legnica
7 stycznia 2023 - SC Rot-Weiss Essen (Niemcy)
8 stycznia - turniej halowy w niemieckim Gummersbach
10-21 stycznia - ogóz w Turcju (trzy sparingi

Jagiellonia Białystok

2-15 stycznia 2023 - obóz w Turcji (trzy sparingi)
21 stycznia - Motor Lublin

Korona Kielce

3 grudnia 2022 - Górnik Łęczna 4-0
10 grudnia - GKS Katowice
2-15 stycznia 2023 - obóz w Turcji
20 stycznia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Lech Poznań

wkrótce 

Lechia Gdańsk

25 listopada 2022 - Gedania Gdańsk 1-0
2-6 stycznia 2023 - obóz we Władysławowie-Cetniewie
9-20 stycznia - obóz w Turcji (trz sparingi)

Legia Warszawa

(niepełny)
5 grudnia 2022 - GKS Tychy 3-1

Miedź Legnica

10 grudnia 2022 - rywal do ustalenia
9-19 stycznia 2023 - obóz w Turcji (trzy sparingi)

Piast Gliwice

16-22 grudnia 2022 - obóz w Wałbrzychu
9-20 stycznia 2023 - obóz w Hiszpanii

Pogoń Szczecin

9-19 stycznia - obóz w Turcji (trzy sparingi)

Radomiak Radom

25 listopada - RB Leipzig 0-6
8-20 stycznia - obóz w Turcji (dwa sparingi)

Raków Częstochowa

 
9-17 grudnia 2022 - obóz w Holandii
10 grudnia - PSV Eindhoven
14 grudnia - RSC Anderlecht
17 grudnia - Fortuna Sittard
2-21 stycznia - obóz w Turcji (cztery sparingi)

Śląsk Wrocław

28-31 grudnia - obów w górach
8-20 stycznia 2023 - obóz w Turcji (pięć sparingów)

Warta Poznań

22 listopada 2022 - Polonia Środa Wielkopolska 4-3
8-20 stycznia - obóz w Turcji (co najmniej dwa sparingi)

Widzew Łódź

10 grudnia 2022 - Ruch Lwów (Ukraina)
17 grudnia - Chojniczanka Chojnice
10-21 stycznia 2023 (trzy sparingi)

Wisła Płock

21-26 listopada 2022 - obóz na Słowacji
22 listopada - MSK Żilina 0-4
23 listopada - MFK Tatran Liptovsky Mikulas 4-4
25 listopada - FK Zeleziarne Podbrezova 3-1
26 listopada - Garbarnia Kraków 1-2
9-22 stycznia - obóz w Turcji (pięć sparingów)

Zagłębie Lubin

wkrótce
 

Fortuna 1. Liga

Apklan Resovia

(niepełny)
 
14 stycznia 2023 - Motor Lublin
28 stycznia - Siarka Tarnobrzeg

Stal Rzeszów 

14 stycznia 2023 - Górnik Łęczna
16-20 stycznia - obóz w Woli Chorzelowskiej
21 stycznia - Hutnik Kraków
21 stycznia - Zagłębie Sosnowiec
28 stycznia - Sandecja Nowy Sącz
28 stycznia - Wisła Puławy
4 lutego - rywal do ustalenia
 
Ligowi rywale:

Arka Gdynia

10 grudnia 2022 - Chojniczanka Chojnice
16-25 stycznia 2023 - obóz we Władysławowie-Cetniewie
18 stycznia - Chojniczanka Chojnice
21 stycznia - Olimpia Elbląg
25 stycznia - Stomil Olsztyn
3/4 lutego - Radunia Stężyca

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

(niepełny)
24 listopada - Puszcza Niepołomice 2-1
 

Chojniczanka Chojnice

(niepełny)
10 grudnia 2022 - Arka Gdynia
17 grudnia - Widzew Łódź
18 stycznia 2023 - Arka Gdynia
21 stycznia - Radunia Stężyca
28 stycznia - Chojniczanka Chojnice
4 lutego - KKS 1925 Kalisz

Chrobry Głogów

wkrótce

GKS Katowice

10 grudnia 2022 - Korona Kielce
17 grudnia - Skra Częstochowa
7 stycznia 2023 - Odra Opole
14 stycznia - Rekord Bielsko-Biała
18-28 stycznia - obóz w Turcji (trzy sparingi)
4 lutego - GKS Tychy

GKS Tychy

(niepełny)
5 grudnia 2022 - Legia Warszawa 1-3
9 grudnia - Ruch Chorzów
 
14 stycznia 2023 - Skra Częstochowa
28 stycznia - KKS 1925 Kalisz
4 lutego - GKS Katowice

Górnik Łęczna

(niepełny)
 
3 grudnia 2022 - Korona Kielce 0-4
14 stycznia 2023 - Stal Rzeszów
21 stycznia - Wisła Puławy
4 lutego - Motor Lublin
 

ŁKS Łódź

11 stycznia 2023 - Świt Skolwin
14 stycznia - rywal do ustalenia
18 stycznia - Pogoń Siedlce
24 stycznia - 4 lutego - obóz w Turcji (trzy sparingi)

Odra Opole

23 listopada 2022 - Odra II Opole 4-0
25 listopada - Górnik Zabrze 1-4
7 stycznia 2023 - GKS Katowice
14 stycznia - GKS Jastrzębie
15-21 stycznia - obóz w Wałbrzychu
18 - stycznia - Górnik Polkowice
21 stycznia - Śląsk II Wrocław
28 stycznia - Skra Częstochowa
28 stycznia - Pniówek Pawłowice Śląskie
3 lutego - FC Opawa (Czechy)
4 lutego - Polonia Bytom

Podbeskidzie Bielsko-Biała

(niepełny)
 
18 listopada 2022 - Zagłębie Sosnowiec 3-0
2 grudnia - Górnik Zabrze 0-1

Puszcza Niepołomice

wkrótce

Ruch Chorzów

9 grudnia 2022 - GKS Tychy
14 stycznia 2023 - Wisła Kraków
19-28 obóz w Rybniku-Kamieniu
21 stycznia - Skra Częstochowa
25 stycznia - Pniówek Pawłowice Śląskie
25 stycznia - Odra Wodzisław Śląski
28 stycznia - Hutnik Kraków
4 lutego - GKS Jastrzębie

Sandecja Nowy Sącz

(niepełny)
 
25 listopada - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Skra Częstochowa

10 grudnia 2022 - GKS Jastrzębie
17 grudnia - GKS Katowice
14 stycznia 2023 - GKS Tychy
18 stycznia - Zagłębie Sosnowiec
21 stycznia - Ruch Chorzów
25 stycznia - Polonia Bytom
28 stycznia - Odra Opole
4 lutego - rywal do ustalenia

Wisła Kraków

14 stycznia 2023 - Ruch Chorzów

Zagłębie Sosnowiec

18 listopada 2022 - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3
25 listopada - Sandecja Nowy Sącz 1-1
14 stycznia 2023 - Puszcza Niepołomice
18 stycznia - Skra Częstochowa
21 stycznia - Stala Rzeszów
27 stycznia - rywal do ustalenia
4 lutego - MFK Tatran Liptovsky Mikulas (Słowacja)
 

2 liga

Siarka Tarnobrzeg

13 stycznia 2023 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20 stycznia - Wieczysta Kraków
28 stycznia - Apklan Resovia
1 lutego - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4 lutego - ŁKS Łagów
10 lutego - dwa sparingi z Motorem Lublin
18 lutego - Avia Świdnik
 
Ligowi rywale:

Garbarnia Kraków:

26 listopada 2022 - Wisła Płock 2-1
14 stycznia 2023 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21 stycznia - Unia Tarnów
25 stycznia - rywal do ustalenia
28 stycznia - Raków II Częstochowa
4 lutego - Sandecja Nowy Sącz
8 lutego - GKS Jastrzębie
11/12 lutego - rywal do ustalenia
18 lutego - ŁKS Łagów

GKS Jastrzębie:

3 grudnia 2022 - Rekord Bielsko-Biała 2-1
10 grudnia - Skra Częstochowa
14 grudnia - Piast Gliwice
14 stycznia 2023 - Odra Opole
18 stycznia - Podbeskidzie Nielsko-Biała
21 stycznia - Rekord Bielsko-Biała
23-28 stycznia - obóz przygotowawczy (miejsce do ustalenia, dwa sparingi)
4 lutego - Ruch Chorzów
8 lutego - Garbarnia Kraków
11 lutego - Raków II Częstochowa
18 lutego - Polonia Bytom

Górnik Polkowice

26 listopada 2022 - Carina Gubin 3-3
18 stycznia 2023 - Odra Opole
21 stycznia - Pogoń II Szczecin
28 stycznia - Chrobry Głogów
4 lutego - Ślęza Wrocław
11 lutego - FK Chlumec (Czechy)
18 lutego - Błękitni Stargard

Hutnik Kraków

(niepełny)
 
20 listopada 2020 - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-0

KKS 1925 Kalisz

 
21 stycznia 2023 - Chrobry Głogów
28 stycznia - GKS Tychy
1 lutego - ŁKS Łagów
4 lutego - Chojniczanka Chojnice
11/12 lutego - Warta Poznań
17 lutego - Świt Skolwin
17 lutego - Unia Skierniewice

Kotwica Kołobrzeg:

1-12 lutego (trzy sparingi)

Lech II Poznań

wkrótce

Motor Lublin

10 grudnia 2022 - Legia Warszawa
14 stycznia 2023 - Apklan Resovia
21 stycznia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
21 stycznia - Jagiellonia Białystok
27 stycznia - Chełmianka Chełm
4 lutego - Górnik Łęczna
10 lutego - dwa sparingi z Siarką Tarnobrzeg
17 lutego - dwa sparingi z Polonią Warszawa

Olimpia Elbląg

(niepełny)
1 grudnia 2022 - Olimpia II Elbląg 7-0

Pogoń Siedlce

(niepełny)
 
23 listopada 2022 - Polska U-18 0-2
18 stycznia 2023 - ŁKS Łódź
28 stycznia - Legionovis Legionowo
4 lutego - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
11 lutego - Znicz Pruszków
18 lutego - Olimpia Zambrów
18 lutego - Orlęta Radzyń Podlaski
21 lutego - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Polonia Warszawa

(niepełny)
 
25 stycznia 2022 - Znicz Pruszków 2-1
2 grudnia - Unia Skierniewice 2-0

Radunia Stężyca

26 listopada 2022 - Cartusia Kartuzy 2-3
3 grudnia - Radunia II Stężyca 7-0
14 stycznia 2023 - rywal do ustalenia
21 stycznia - Chojniczanka Chojnice
28 stycznia - Gedania Gdańsk
1 lutego - Arka Gdynia
4 lutego - Cartusia Kartuzy
12 lutego - Pogoń II Szczecin
18 lutego - Polonia Środa Wielkopolska

Stomil Olsztyn

9 grudnia 2022 - Legia II Warszawa
16 grudnia - Jaguar Kokoszki
21 stycznia 2023 - Mławianka Mława
25 stycznia - Arka Gdynia
28 stycznia - Chojniczanka Chojnice
1 lutego - Jagiellonia II Białystok
4 lutego - Lechia Gdańsk
8 lutego - Znicz Pruszków
11 lutego - rywal do ustalenia
18 lutego - rywal do ustalenia

Śląsk II Wrocław

(niepełny)
 
26 listopada 2022 - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1
3 grudnia - Piast Nowa Ruda 8-0

Wisła Puławy

21 stycznia 2023 - Górnik Łęczna
25 stycznia - Mazur Karczew
28 stycznia - Stal Rzeszów
4 lutego - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11 lutego - Legionovia Legionowo
18 lutego - Znicz Pruszków

Zagłębie II Lubin

21 stycznia 2023 - juniorzy Zagłębia Lubin
25 stycznia - Śląsk II Wrocław
28 stycznia - rywal do ustalenia
4 lutego - FK Pardubice U-23 (Czechy)
11 lutego - Sparta Praga B (Czechy)
18 lutego - Pogoń II Szczecin

Znicz Pruszków

25 listopada 2022 - Polonia Warszawa 1-2
14 stycznia 2023 - Mławianka Mława
18 stycznia -Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21 stycznia - ŁKS II Łódź
8 lutego - Stomil Olsztyn
11 lutego - Pogoń Siedlce
18 lutego - Wisła Puławy
 

3 liga gr. IV

KS Wiązownica

(niepełny)
 
22 lutego 2023 - Izolator Boguchwała

Sokół Sieniawa

(niepełny)
 
4 lutego 2023 - Izolator Boguchwała

Stal Stalowa Wola

(niepełny)
 

Wisłoka Dębica

(niepełny)
 
18 lutego 2023 - Izolator Boguchwała
 
Ligowi rywale:
 

Avia Świdnik

wkrótce

Chełmianka Chełm

wkrótce

Cracovia II

wkrótce

Czarni Połaniec

wkrótce

Korona II Kielce

wkrótce

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

wkrótce

Lublinianka Lublin

wkrótce

ŁKS Łagów

wkrótce

Orlęta Radzyń Podlaski

wkrótce

Podhale Nowy Targ

wkrótce

Podlasie Biała Podlaska

wkrótce

Unia Tarnów

wkrótce

Wieczysta Kraków

wkrótce

Wisła Sandomierz

wkrótce
 

4 liga podkarpacka

Cosmos Nowotaniec

wkrótce

Głogovia Głogów Małopolski

wkrótce

Igloopol Dębica

wkrótce

Izolator Boguchwała

28 stycznia 2023 - Sokół Kolbuszowa Dolna
4 lutego - Sokół Sieniawa
8 lutego - Stal II Rzeszów
11 lutego - JKS Jarosław
18 lutego - Wisłoka Dębica 
22 lutego - KS Wiązownica
25 lutego - Stal Łańcut

JKS Jarosław

(niepełny)
 
11 lutego 2023 - Izolator Boguchwała

Lechia Sędziszów Małopolski

wkrótce

Legion Pilzno

wkrótce

LKS Skołoszów

wkrótce

Karpaty Krosno

wkrótce

Korona Rzeszów

(niepełny)
 

Polonia Przemyśl

wkrótce

Sokół Kolbuszowa Dolna

 
(niepełny)
 
28 stycznia 2023 - Izolator Boguchwała

Sokół Nisko

wkrótce

Stal II Mielec

wkrótce

Stali II Rzeszów

(niepełny)
 
8 lutego - Izolator Boguchwała

Stal Łańcut

28 stycznia- KS Sokół Kamień 
4 lutego- MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna
11 lutego - MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 
18 lutego- Sokół Sieniawa 
25 lutego- ZKS Izolator Boguchwała 
4 marca- Resovia Rzeszów II
 

Wisłok Wiśniowa

wkrótce

Wólczanka Wólka Pełkińska

wkrótce

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Do kenes 2022-11-17 09:29:35 8 0

Gratuluję Ci głupoty ;) !

Kenes 2022-11-16 18:07:18 3 6

A gdzie sparingi stali z STS Sanok i KTH Krynica???

Do kenes 2022-11-17 09:29:35 8 0

Gratuluję Ci głupoty ;) !

ad Kenes 2022-11-23 05:13:12 0 4

nie ma jeszcze sparingów w cymbergaja

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij