2022-11-16 16:22:39

Anna Obiała po meczu z Roleski Grupa Azoty Tarnów: To zwycięstwo buduje w nas pewność siebie

fot. Developres Rzeszów
fot. Developres Rzeszów
 Developres Bella Dolina Rzeszów w pierwszym meczu przed własną publicznością pokonał beniaminka, Roleski Grupa Azoty Tarnów 3-0. Zobaczcie, co po tym meczu powiedziała Anna Obiała.
 
 - Wiadomo było, że Tarnów będzie chciał powalczyć i pokazać na naszej hali jak najlepszą siatkówkę. W pierwszym secie myślę, że nie zdążyły dobrze wejść w mecz, też wiemy, że dziewczyny nie miały tu rozruchu i potrzebowały chwili, żeby zaaklimatyzować się z halą. W drugim secie już było widać, że te emocje troszkę im opadły i zaczęły grać fajną siatkówę- powiedziała Anna Obiała.
 
- Troszkę nas postraszyły blokiem i zagrywką, my chciałyśmy po prostu wygrać za trzy punkty i też nie dopuścić do tego, żeby Tarnów rozegrał się i pokazał, to co potrafi. Na pewno to zwycięstwo buduje w nas pewność siebie, że potrafimy grać na naprawdę wysokim poziomie, ale też gdzieś tam z tyłu głowy miałam czy to nas nie rozproszy, takie zwycięstwo, puchar czy będziemy od razu potrafiły wrócić koncentracją do ligi i zacząć jakby te zmagania na nowo. Wynik pokazał, że udało się, wygrałyśmy 3-0, taki był cel i myślę, że możemy być zadowolone- zakończyła środkowa Developresu Bella Dolina Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kenes 2022-11-16 19:20:07 3 1

A czy ta drużyna z Tarnowa w przerwach w grze posila się musztardą sarepską?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij