2023-01-13 14:18:16

sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg 2-2

Siarka Tarnobrzeg rozegrała sparing z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali 2-2 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w meczu sparingowym.

W pierwszej połowie gole nie padły, natomiast po przerwie było już zdecydowanie ciekawiej.

Jako pierwsi na listę strzleców wpisali się gracze Siarki Tarnobrzeg. Po kombinacyjnej akcji sam na sam z bramkarzem pierwszoligowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wyszedł Kacper Sumara i pewnym strzałem trafił do siatki. Kilka minut później na 2-0 podwyższył Piotr Cichocki.

Nieciecza odpowiedział kwadrans później. W 71. minucie kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Wiktor Biedrzycki, a na dwie minuty przed końcem pojedynku do wyrównania doprowadził Tomas Poznar.

W barwach tarnobrzeskiej drużyny pojawiło się kilku zawodników testowanych. Szczegóły wkrótce.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - SIARKA TARNOBRZEG 2-2 (0-0)

0-1 Kacper Sumara (50)
0-2 Piotr Cichocki (56)
1-2 Wiktor Biedrzycki (71-karny)
2-2 Tomas Poznar (88)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasz Loska - Andrej Kadlec, Wiktor Biedrzycki, Artem Putiwcew (82. Daniel Cieśla), Marcin Grabowski, Artem Polarus (82. Maciej Kuchta), Maciej Ambrosiewicz, Andrij Dombrowskyj (82. Łukasz Gajda), Muris Mesanović (79. Jakub Janczy), Adam Radwański, Tomas Poznar.

Siarka Tarnobrzeg (I połowa): Wojciech Muzyk - zawodnik testowany, Michał Bierzało, Marcin Stefanik, zawodnik testowany, Marcel Tyl, Krystian Furman, Paweł Rogala, Filip Krempa, zawodnik testowany, Krzysztof Zawiślakl; (II połowa): Piotr Pietryga - Wojciech Bieniarz, Pawło Czmełenko, zawodnik testowany, Piotr Kwaśniewski, Lukáš Hrnčiar, Szymon Kaliniec, Piotr Cichocki, Kacper Sumara, Bartosz Sulkowski, Ołeksandr Jacenko.