2022-11-11 20:40:16

Legion Pilzno zremisował u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska

Cztery bramki, dwa rzuty karne i czerwoną kartkę zobaczyli dziś kibice w Pilźnie. Ostatecznie Legion zremisował z Wólczanką Wólka Pełkińska 2-2.

Na pierwszą bramkę w tym meczu nie musieliśmy długo czekać, już w 10. minucie do siatki trafił Dominik Kędzior i wyprowadził Wólczankę na prowadzenie. Miejscowi ruszyli do odrabiania strat i w 21. minucie arbiter podyktował jedenastkę. Rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Barycza i już było 1-1.

W kolejnych minutach napierali przyjezdni i trzy minuty przed przerwą udało im się odzyskać prowadzenie, a ponownie na listę strzelców wpisał się Dominik Kędzior. Po zmianie stron arbiter znów wskazał na wapno, w 75. minucie kolejny raz do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Tomasz Barycza i ponownie wyrównał wynik spotkania.

W końcówce mecz był bardzo zacięty, dodatkowo w 80. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Jakub Szewczyk. Wólczanka nie wykorzystała jednak gry w przewadze i spotkanie zakończyło się remisem.

0-1 Dominik Kędzior (10)
1-1 Tomasz Barycza (21-karny)
1-2 Dominik Kędzior (42)
2-2 Tomasz Barycz (75-karny)