2022-11-11 21:15:00

Pewne zwycięstwo Polonii Przemyśl! Pokonali Głogovię Głogów Małopolski

Polonia Przemyśl po dwóch remisach z rzędu wróciła na zwycięską ścieżkę i pokonała na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski.

Był to pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Obie ekipy w ostatniej kolejce podzieliły się punktami, więc tym bardziej chciały powalczyć dziś o pełną pulę. W pierwszej połowie więcej klarownych sytuacji stwarzali sobie piłkarze z Przemyśla, jednak brakowało im skuteczności i po 45. minutach mieliśmy bezbramkowy remis.

Wynik spotkania otworzył dopiero w 73. minucie Dominika Janas i dał Polonii prowadzenie. Goście napędzeni tą bramką nie zwalniali i szukali sobie kolejnych okazji na podwyższenie wyniku. Siedem minut później "przemyska Barcelona" prowadziła już 2-0, kiedy golkipera Głogovii pokonał Karol Walczyszewski. Polonia potwierdziła swoją przewagę i dopisała cenne trzy punkty do ligowej tabeli.

0-1 Dominik Janas (73)
0-2 Karol Walczyszewski (80)