2022-11-11 14:53:00

Nieudany debiut Dariusza Majchera! KS Wiązownica przegrał z Podlasiem Biała Podlaska

Piłkarze KS-u Wiązownica przegrali kolejny mecz w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Dariusza Majchera w piątek ulegli Podlasiu Biała Podlaska.

Nie był to zbyt udany debiut Dariusza Majchera na ławce KS-u Wiązownica. Beniaminek 3 ligi gr. IV musial uznać wyższość Podlasia Biała Podlaska, które wygrało 0-2. W pierwszej odsłonie bramek nie oglądaliśmy, natomiast konkrety pojawiły sie po przerwie. Goście prowadzenie objęli w 50. minucie, a bramkę zdobył Jarosław Kosieradzki.

Zespół beniaminka 3 ligi gr. IV starał się odrobić straty, ale Podlasie dobrze grało w obronie. Zespół z Podlaskiej także miał swoje okazje i w 64. minucie było już 0-2, a tym razem na listę strzelców wpisał się Brian Galach. KS Wiązownica próbował jeszcze nawiązać walkę z ekipą miejscowych, ale ostatecznie więcej goli już nie padło.

0-1 Jarosław Kosieradzki (50)
0-2 Brian Galach (64)