2022-11-11 10:32:00

SPEC Stal Łańcut minimalnie lepsza od JKS-u Jarosław

Pilkarze SPEC Stali Łańcut wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Krzysztofa Koraba w czwartek pokonali u siebie JKS Jarosław.

W pierwszej połowie było więcej walki, a klarownych sytuacji jak na lekarstwo. Dużo więcej było natomiast po zmianie stron, a okazje zaczął stwarzać sobie zarówno JKS Jarosław jak i SPEC Stal Łańcut. W 50. minucie Igor Maliarenko głową zagrywał do Sebastiana Pawlaka, ale ten uderzył niecelnie i nadal było 0-0.

JKS nadal atakował i w 62. minucie okazję miał Rafał Dusiło, lecz uderzył obok słupka. Pięć minut później, prowadzenie objęła Stal, a bramkarza gości pokonał Patryk Wójcik. Jarosławianie nie odpuszczali i próbowali doprowadzić go wyrównania, ale zespół z Łańcuta dobrze grał w obronie i dowiózł wynik do końca.

1-0 Patryk Wójcik (67)