2022-11-11 13:03:00

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonał Igloopol Dębica

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna odnieśli kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Waldemara Mazurka w piątek pokonali na wyjeździe Igloopol Dębica.

Mecz kapitalnie zaczął się dla Sokoła Kolbuszowa Dolna, który na prowadzenie wyszedł już w 3. minucie, a piłkę w siatce Igloopolu Dębica umieślił Kamil Aab. Gospodarze ani myśleli tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. Wyrównanie nastąpiło dziesięć minut późnuej, a na listę strzelców wpisał się Adrian Brzostowski.

Goście z Kolbuszowej Dolnej w kolejnych minutach starali się odzyskać prowadzenie, ale "Morsy" dobrze prezentowały się w defensywie. Sokół jednak nie odpuszczał i w 37. minucie zdobył gola na 1-2, którego autorem był Adrian Nowak. Ekipa dowodzona przez Waldemara Mazurka tuż po przerwie zdobyła bramkę numer trzy, a na listę strzelców wpisał się Kamil Aab.

Przyjezdni nie zatrzymywali się i w kolejnych minutach zdobyli jeszcze trzy gole. W 63. minucie na 1-4 podwyższył Jakub Stec, a po chwili gola numer pięć dla Sokoła strzelił Adrian Nowak. Ekipa z Kolbuszowej dolnej nie odpuszczała i 180 sekund później, bramkę zdobył Kamil Miśko. Ostatnie słowo należało jednak do Igloopolu, a wynik spotkania w końcówce ustalił Aleksander Okoń.

0-1 Kamil Aab (3)
1-1 Adrian Brzostowski (13)
1-2 Adrian Nowak (37)
1-3 Kamil Aab (49)
1-4 Jakub Stec (63)
1-5 Adrian Nowak (69)
1-6 Kamil Miśko (72)
2-6 Aleksander Okoń (90)