2022-10-29 18:28:00

Karpaty Krosno walczyły do końca i pokonały rezerwy Stali Rzeszów

Karpaty Krosno wciąż na czele 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany po dość ciekawym meczu, pokonali rezerwy Stali Rzeszów.

Karpaty Krosno nie miały łatwo w starciu z beniaminkiem 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany od początku jednak lepiej prezentowali się na murawie, choć rezerwy Stali Rzeszów także miały swoje okazje. Konkretniejszy był jednak zespół z Krosna, który prowadzenie objął w 36. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Matofij.

Rezerwy Stali Rzeszów ani myślały tak tego zostawiać i szybko ruszyły do odrabiania strat. Krośnianie jednak dobrze grali w obronie i do przerwy było 1-0. Beniaminek po zmianie stron nadal atakował i w 59. minucie doprowadził do wyrównania, a z gola cieszył się Piotr Buda.

Podrażnione Karpaty za wszelką cenę chciały odzyskać prowadzenie, choć okazje miał także zespół Stali. Emocji w Krośnie nie brakowało, a podopieczni Dariusza Liany pokazali, że warto grać do końca. Miejscowi bowiem w doliczonym czasie gry, zdobyli gola na 2-1, a piłkę w siatce umieścił Michał Stasz.

1-0 Kamil Matofij (36)
1-1 Piotr Buda (59)
2-1 Michał Stasz (90)