2022-10-29 18:39:00

Pierwsze zwycięstwo LKS Skołoszów! Pokonali Koronę Rzeszów

W meczu 14. kolejki 4. ligi podkarpackiej LKS Skołoszów wygrał u siebie z Koroną Rzeszów 3-0.

Świetny mecz w wykonaniu beniaminka rozgrywek i pierwsze zasłużone pierwsze ligowe zwycięstwo. Gospodarze prowadzenie objęli w 13. minucie spotkania za sprawą trafienia Mateusza Buczkowskiego. Długo na kolejne bramkowe emocje nie trzeba było w tym meczu czekać. Niespełna dziesięć minut później Taras Mariash podwyższył na 2-0 po podaniu Saby Grigarashviliego

Goście sami podcięli sobie w tym meczu skrzydła w 25. minucie po otrzymaniu czerwonej kartki. Wykorzystali to zawodnicy Skołoszowa, dla których w 29. minucie trafił Piotr Wojtowicz

Korona próbowała doprowadzić do wyrówania, lecz ewidentnie brakowało jej w tym spotkaniu zdecydowania i skuteczności. W 78. minucie goście mogli zdobyć bramkę honorową, jednak rzut karny obronił Damian Buczkowski.  Dla LKSu było to pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

1-0 Mateusz Buczkowski (13.)
2-0 Taras Mariash (23.)
3-0 Piotr Wojtowicz (29.)