2022-10-29 13:19:00

SPEC Stal Łańcut pokonała na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski

SPEC Stal Łańcut wróciła na zwycięski szlak. Podopieczni Krzysztofa Koraba pokonali na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski.

Zespoły do dzisiejszej potyczki przystępowały w zgoła odmiennych nastrojach. Lepsze miała Głogovia Głogów Małopolski, która ostatnio ograła u siebie Igloopol Dębica. SPEC Stal Łancut natomiast musiała uznać wyższość Izolatora Boguchwała. Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe.

Z czasem do głosu doszła SPEC Stal Łańcut, która w 39. minucie objęła prowadzenie, a bramkę zdobył Patryk Róg. Głogovia przed przerwą próbowała jeszcze odrobić straty, ale goście dobrze się bronili. Łańcucianie tuż po zmianie stron podwyższyli na 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Wójcik.

Głogovia w kolejnych minutach starała się jeszcze nawiązać walkę z ekipą Stali, ale ta kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń. Łańcucianie dobrze prezentowali się w defensywie i dowieźli prowadzenie do końca.

0-1 Patryk Róg (39)
0-2 Patryk Wójcik (47)