2022-10-19 19:03:00

Sokół Kamień w finale Okręgowego Pucharu Polski! Pokonali Sokoła Nisko

Sokół Kamień wywalczył awans do finału Okręgowego Pucharu Polski. Spadkowicz z 4 ligi podkarpackiej w meczu półfinałowym pokonał Sokół Nisko.

Emocji nie brakowało w środowym meczu Sokoła Kamień z Sokołem Nisko. Zespół ze stalowowolskiej okręgówki z bardzo dobrej strony pokazał się na tle beniaminka 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze tego dnia byli lepiej dysponowani i ostatecznie wygrali 1-0, a bramkę na wagę awansu do finału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Stalowa Wola zdobył w 82. minucie Kacper Piechniak.

Sokół Kamień - Sokół Nisko 1-0 (0-0)

1-0 Kacper Piechniak (82)