2022-10-19 14:34:11

RELACJA ONLINE: Apklan Resovia - Cracovia [NA ŻYWO]

Mecz Resovia - Cracovia już dziś o godz. 17:30. Śledź relację live z tego pojedynku (fot. cwks-resovia.pl)
Apklan Resovia - Cracovia na żywo. Śledź relację online z meczu 1/16 Pucharu Polski. Tekstowa relacja LIVE w dniu 19 października 2022.

Pucharowe starcie Resovia z Cracovią już dziś na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Podopieczni Mirosława Hajdo po wyeliminowaniu Miedzi Legnica w poprzedniej rundzie zmierzą się z kolejnym zespołem z Ekstraklasy.

Pojedynek Resovii z Cracovią oglądać będzie można na żywo w telewizji oraz internecie (stream online). Transmisję LIVE zobaczycie w Polsacie Sport oraz online na Polsat Box Go.

Początek spotkania Apklan Resovia - Cracovia w środę 19 października o godz. 17:30. Już teraz zapraszamy na tekstową relację na żywo z tego pojedynku.

NA ŻYWO: Apklan Resovia - Cracovia [RELACJA LIVE ONLINE]:

17:30 Apklan Resovia - Cracovia 4-3 (2-3)

4-3 Maciej Górski (84)

Apklan Resovia: Sujecki - Mikulec, Bondarenko, Hoogenhout, Adamski - Antonik, Mróz, Kwiecień (34. Krasa), Wasiluk, Vieira (75. Kałahur) - Górski (88. Wojciechowski).
Rezerwowi: Pindroch, Kubowicz, Krasa, Wojciechowki, Morys, Bąk, Kałahur, Chuchro.

Cracovia: Hrosso - Kakabadze (87. Balaj), Ghita, Jugas (70. Rapa), Jablonsky, Siplak (46. Jaroszyński) - Myszor (46. Rakoczy), Loshaj, Oshima, Konoplyanka (76. Budziński) - Kallman.
Rezerwowi: Madejski, Rapa, Jaroszyński, Rakoczy, Kapek, Knap, Thiago, Budziński, Balaj.

Sędziuje: Piotr Urban (Legionowo)
Żółte kartki: Adamski, Antonik, Hoogenhout, Kubowicz - Siplak, Rakoczy, Kakabadze, Loshay, Jaroszyński, Balaj.
Czerwona kartka: Rakoczy (90+6, druga żółta).

----------------------------------------------------------------------------------------

90+7' Koniec meczu! Resovia w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski!

90+6' Michał Rakoczy ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

90+5' Faulowany Adamski pod własnym polem karnym. Trwa ostatnia minuta meczu.

90+4' Ukarany również Filip Balaj.

90+3' Jeszcze zółte kartki dla Hoogenhouta i Kubowicza.

90+3' A czerwoną kartkę otrzymał jeden z członków sztabu szkoleniowego Cracovii. Nerwowo na ławce gości.

90+3 Żółta karta dla Jaroszyńskiego.

90+2 Atak prawą stroną Resovii. Faulowany Mikulec i rzut wolny dla gospodarzy.

90+1' Wrzutka z prawej strony boiska Jablonskyego, ale niecelna. Od bramki Resovia.

90+1' Druga połowa będzie przedłużona, aż o 5 minut.

90' Rozpoczynamy ostatnią minutę tego spotkania. Resovia bardzo blisko 1/8 finału!

89' Wrzutka z lewej strony jednego z graczy Cracovii, ale pewnie łapie Sujecki.

88' Górski schodzi, a za niego Wojciechowski.

87' Balaj za Kakabadze. Zmiana w Cracovii.

87' Podopieczni Mirosława Hajdo stoją przed szansą sprawienia sporej niespodzianki i weliminowania kolejnego zespołu z Ekstraklasy. Od wygranej dzieli ich tylko kilka minut.

84' Potężne uderzenie Bartłomieja Wasiluka z rzutu wolnego trafia w słupek, ale dobitka Macieja Górskiego była już celna. Resovia znów na prowadzeniu!

84' GOOOOOOL!!!! Resovia - Cracovia 4-3!!!!

83' Żółta kartka dla Loshaya.

82' Zagranie w pole karne Cracovii, ale na posterunku jest Hrosso.

81' Żółtą kartą ukarany Antonik.

80' Tempo meczu nieco spadło. Okres gry w środku pola.

76' Schodzi Vieira, wchodzi Kałahur w Resovii. Budziński za Konoplyankę w Cracovii.

75' Kiks Hoogenhouta i rzut rożny dla gości.

75' Posiadanie piłki nadal minimalnie na korzyść Cracovii. 52 do 48%.

72' Ależ szansa Rakoczego! Nie trafił w bramkę z kilku metrów. Świetna wrzutka Jaroszyńskiego z lewej strony wprost na nogę Rakoczego, ale ten uderza obok.

71' Groźna wrzutka Wasiluka, który prawie trafił do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego! Z trudem wybija Hrosso.

71' Przerwana akcja Antonika i rzut rożny dla Resovii.

70' Zmiana w Cracovii. Z boiska schodzi Jugas, a zmienia go Rapa. Zmiana wymuszona kontuzją.

69' Kontra Resovii i faulowany Antonik. Kakabadze ukarany żółtą kartką i rzut wolny "Pasiaków" niedaleko pola karnego Cracovii.

67' Jaroszyński walczyl o piłkę z Mikulcem w narożniku boiska. Od bramki rozpocznie Resovia.

65' Kamil Antonik! Ładne uderzenie, ale dobrze ustawiony Hrosso pewnie łapie piłkę.

64' Od kilku minut to Resovia próbuje dostać się pod bramkę Cracovii. Przewaga gospodarzy.

63' Wrzutka Resovii z lewej strony, ale piąstkuje Hrosso. Zdjął piłkę z głowy Mateusza Bondarenko.

62' Atakuje Cracovia, ale próba dogrania na prawą stronę przerwana przez Resovią. Szybka kontra lewą stroną i Vieira zatrzymany przez Rakoczego. Żółta kartka dla zawodnika gości.

60' Wrzutka Loshaya niby niegroźna, ale prawie wpadła Sujeckiemu za kołnież. Kolejny rzut rożny dla Cracovii rozegrany krótko, ale zatrzymany Konoplyanka.

59' Groźna akcja Cracovii przerwana przez Adamskiego. Rożny dla gości.

57' Vieira lewą stroną, próba wrzutki. Portugalczyk wywalczył rzut rożny.

56' Od kilku minut przeważa Cracovia. Rzeszowianie zamknięci na własne połowie.

55' Rzut rożny dla Cracovii z prawej strony boiska. Wybijają obrońcy.

53' Świetna wrzutka z rzutu rożnego i Mateusz Bondarenko uderza głową. Piłka po koźle wpada do bramki Cracovii i znów mamy remis.

53' GOOOOOOL! Bondarenko na 3-3!

52' Sprytne podanie Górskiego do Mikulca i płaska wrzutka z prawej strony. Blisko był Kamil Antonik, ale przeszkodził mu obrońca. Rzut rożny dla Resovii.

52' Uderzenie Wasiluka zablokowane. Szkoda, bo mogło być groźnie.

51' Przerwa w grze. Trwa analiza VAR, ale po ostatniej akcji Cracovii pod polem karnym Resovii. Ale... na szczęście nie będzie rzutu karnego. Gramy dalej.

50' Po 50. minutach gry posiadanie piłki 53 do 47% na korzyść gości.

49' Tym razem wrzucał Loshay, ale wybijają obrońcy "Pasiaków".

49' Konoplyanka z lewej strony. Pewnie łapie Sujecki.

46' Dwie zmiany w Cracovii. Rakoczy za Myszora i Jaroszyński za Siplaka.

46' Początek drugiej połowy.

45+3 Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Cracovia prowadzi w Rzeszowie 3-2, ale mecz jest bardzo wyrównany i wynik końcowy pozostaje sprawą otwartą.

45+2 Mocne uderzenie Bartłomieja Wasiluka z dystansu. Ale obok bramki.

45+1' Gol. 3-2 dla Cracovii. Pewne uderzenie Konoplyanki z rzutu rożnego, choć wyczuł jego intencje Sujecki.

45' Rzut karny!! Piłka trafiłą w rękę Górskiego i będzie jedenastka dla Cracovii!

44' Znów krótko rozegrany rzut rożny i bardzo groźna wrzutka Konoplyanki i kolejny rzut rożny.

44' Wrzutka Siplaka z lewej strony wybita przez Wasiluka na rzut rożny.

43' Mocno się rozpadało w Rzeszowie. Nie ułatwia to gry obydwu drużynom. Zaczyna robić się bardzo ślisko.

42' Rzut rożny dla Cracovii. Krótko rozegrany i zakończony wrzutką wprost w ręce bramkarza Resovii.

40' Prostopadłe zagranie Rafała Mikulca z prawej strony, ale niedokładne. Od bramki rozpocznie Cracovia.

39' Sujecki bardzo dobrze prezentował się w bramce "Pasiaków" w ostatnim spotkaniu pucharowym z Miedzią. Dzisiaj jednak gra niepewnie - obydwa gole w zasadzie można zapisać na jego konto...

37' Gol dla Cracovii! Kolejne trafienie Michala Siplaka. Niepewna interwencja Sujeckiego wykorzystana przez krakowianina.

36' Świetne zgranie na lewą stronę do Vieiry. Wrzutka jednak zbyt lekka.

35' Ależ było groźnie! Błąd Hoogenhouta i bardzo bliski jeden z graczy Cracovii. Na szczęście broni Sujecki.

34' Chwilę później zmiana. Klaudiusz Krasa za Kwietnia, który nie mógł kontynuować gry.

33' Aut z lewej strony pola karnego gości dla Resovii. Próba wrzutki najpierw z lewej strony, później z prawej, a na koniec bardzo niecelny strzał Kwietnia

32' Takiej odpowiedzi goście się nie spodziewali. A tymczasem w Rzeszowie dość mocno się rozpadało.

30' Świetna kontra Resovii. Podanie do Mroza i lewą stroną z ostrego konta uderza Pedro Vieira. Strzał po ziemi i gol.

30' GOOOOL! 2-1 dla Resovii. Ależ odpowiedź!

28' Gol dla Cracovii! Wrzutka z prawej strony i uderzenie Siplaka głową. Źle zachował się bramkarz Resovii, który mógł wybić tę piłkę.

27' Faul Adamskiego w ataku i żółta kartka dla kapitana Resovii,.

27' Konoplyanka groźnie z rzutu wolnego! Świetnie broni bramkarz gości.

26' Faul Antonika blisko linii pola karnego. Będzie okazja dla gości.

25' Próba rajdu Pedro Vieiry lewą stroną, ale przytomnie Oshima.

25' Mikulec faulował Konoplyanke w środku boiska. Skończyło się na szczęście dla miejscowych tylko na reprymendzie.

23' Kwiecień potrzebuje pomocy medycznej. Przerwa w grze.

22' Uderzenie z dystansu Kakabadze, ale niecelnie. Od bramki rozpocznie Resovia.

20' Wrzutka z prawej strony na Macieja Górskiego, ale niedokładna. Łapie Lukas Hrosso.

19' Żółtą kartką za faul z prawej strony boiska ukarany Siplak.

18' Posiadanie piłki 55% do 45% na korzyść Cracovii. Na tablicy wyników jednak 1-0 dla Resovii.

17' Mocne uderzenie z dystansu Loshaja. Piłka skozłowała przed bramką Sujeckiego, ale przeleciała obok.

16' Po tej bramce rzeszowianom na pewno będzie grało się dużo łatwiej.

14' Wrzutka z lewej strony z rzutu rożnego i głową do siatki trafia Bartosz Kwiecień. Bardzo mocne uderzenie. Brawo!

14' GOOOOOOOOOL!!!!  Rzeszowianie prowadzą 1-0

13' Szansa na kontrę Resovii, ale gracze gości przerywają akcję. Aut dla "Pasiaków".

11' Chwilowa przewaga gości, ale rzeszowianie nie dopuszczają do groźnych sytuacji.

9' Rzut rożny dla Cracovii. Wrzutka z lewej strony, ale niedokładna.

8' Z prawej strony z rzutu wolnego dośrodkowywał Mróz. Obrońcy Cracovii wybijają.

7' Podkarpacki zespół od kilku minut utrzymuje się przy piłce i szuka swoich szans.

5' Resovie spokojnie buduje akcje od włanej bramki. Próba zagrania na lewą stronę do Pedro Vieiry, ale przejmują goście.

4' Na boisku leży jeden z zawodników Resovii - Marek Mróz. Chwila przerwy w grze.

2' Próba wrzutki z prawej strony rzeszowian. Pewnie piłkę łapie Hrosso.

2' Od pierwszych minut aktywniejsi goście, ale Resovia czujna w obronie.

1' Początek spotkania. Rozpoczęła Cracovia.

godz. 17:29

Za chwilę zaczynamy!

godz. 17:27

- Z trenerem Hajdo znamy się od dłuższego czasu, pracowaliśmy ostatnio wspólnie w Cracovii, więc łączą nas więcej niż koleżeńskie stosunki. Na boisku jednak to nie będzie się liczyć, bo każdy chce wygrać - powiedział Jacek Zieliński, szkoleniowiec Cracovii.

- Przyjechaliśmy tutaj zagrać dobry mecz i awansować do kolejnej rundy - dodał szkoleniowiec "Pasów".

godz. 17:25

- Na pewno jest lepiej niż było i będziemy robić wszystko żeby było jeszcze lepiej - mówi przed meczem Mirosław Hajdo, trener Resovii.

- Bardzo chcielibyśmy przedłużyć naszą serię, ale zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy faworytem tego spotkania. Ale nie zawsze faworyt musi wygrać.

godz. 17:23

Do meczu pozostały już tylko minuty. Piłkarze obydwu drużyn już po rozgrzewkach i wkrótce pojawią się na boisku.

godz. 16:54

Znany jest również skład Cracovii. W bramce Hrosso i dalej Ghita, Kallman, Konoplyanka, Oshima, Loshaj, Jugas, Kakabadze, Myszor i Jablonsky.

godz. 16:51

Znamy skład Resovii:

godz. 16:12

Do meczu niecała godzina. Cracovia już na miejscu.

godz. 15:07

Znamy już oczywiście arbitra, który poprowadzi dzisiejszy mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Resovią a Cracovią. Sędzią głównym tego pojedynku będzie Piotr Urban z Legionowa, a na liniach asystować mu będą Marcin Lisowski i Michał Pierściński. Arbitrem technicznym będzie Piotr Rzucidło, a sędziami VAR Jacek Małyszek i Mateusz Złotnicki.

godz: 14:53

Wszyscy, którzy zdecydują się dziś wybrać na Stadion Miejski w Rzeszowie w strefie familijnej będą mogli spotkać piłkarzy Resovii - Bruno Garcię i Aleksandra Komora. Będą rozdawać autografy