2022-10-04 15:04:00

Derby Podkarpacia dla piłkarzy ręcznych Handball Stali Mielec!

Derby zawsze są gwarancją wielkich emocji więc kibice zgromadzeni na Przemyskiej Hali Sportowej tłumnie zapełnili trybuny licząc na sportowe emocje oraz pokaz umiejętności piłkarzy ręcznych.

Od samego początku prowadzenie objęli piłkarze ręczni Handball Stali Mielec. Przemyski zespół musiał gonić wynik, wielkim problemem, który okazał się nie do przeskoczenia dla piłkarzy Orlenu była defensywa spadkowicza PGNiG Superligi.

Dopiero Janusz Wandzel w 7. minucie pokonał bramkarza gości. Powolutku gospodarze odrabiali starty aby na koniec pierwszej połowy mieć tylko jeden punkt straty. Drugie 30 min to identyczny scenariusz, goście prowadzili grę. Przemyski zespół był widocznie słabszą drużyną, ale trzeba im to przyznać ambicji im nie brakowało. Lecz, żeby wygrywać takie mecze potrzebna jest skuteczność, a nie tylko duch walki. Zespół z mielca nie pozostawił złudzeń, cały mecz prowadząc grę i pewnie wygrywając 31:35. Tym samym trzy punkty pojechały do Mielca.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl - Handball Stal Mielec 31-15