2022-10-03 19:17:44

Jakub Kochanowski po meczu z Projektem Warszawa: Nasza gra wyglądała naprawdę nieźle

fot. YouTube
fot. YouTube
  Asseco Resovia znakomicie rozpoczęła nowy sezon i pewnie pokonała Projekt Warszawa 3-0. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział MVP sobotniego spotkania Jakub Kochanowski.
 
- Najbardziej cieszy mnie to, że graliśmy naprawdę dobrze i mimo tego, że spotkaliśmy się stosunkowo niedawno, to nasza gra szczególnie w takich elementach, które wymagają trochę zgrania, wyglądała naprawdę nieźle i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej- powiedział Jakub Kochanowski.
 
- Niezmiennie hala na Podpromiu wypełnia się prawie w komplecie. Oczywiście jest to dla nas bardzo ważne, bo ta atmosfera nie dość, że na nas pozytywnie wpływa, to jeszcze na takiej hali, gdzie atmosfera jest bardzo dobra, przeciwnikowi gra się o wiele trudniej- dodał środkowy Asseco Resovii.
 
- Myślę, że po całym okresie przygotowawczym, my kadrowicze też mielismy chwilę czasu, żeby odpocząć i liga dopiero się zaczęła, więc nie spodziewam się, żeby zabrakło nam sił na samym początku- zakończył MVP sobotniego meczu. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij