2022-10-04 16:03:03

Adam Majewski po meczu z Miedzią Legnica: Tabela jest bardzo płaska i każdy mecz może zrobić różnicę

  Stal Mielec po dwóch ligowych porażkach w końcu się przełamała. Podopieczni Adama Majewskiego wygrali z Miedzię Legnica 2-0. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener.
 
- Myślę, że z przebiegu całego spotkania w pełni zasłużone nasze zwycięstwo. Myślę, że pod względem taktycznym bardzo dobrze to rozegraliśmy, zniwelowaliśmy wszystkie atuty Miedzi. Nie wiem, czy przez całe spotkanie zespół z Legnicy stworzył jakąś sytuacje- powiedział Adam Majewski po pewnym zwycięstwie nad Miedzią Legnica.
 
- Bramkę strzeliliśmy w odpowiednim momencie, dlatego doszło do takiej sytuacji, której brakowało nam w ostatnim meczu z Widzewem, gdzie też byliśmy zespołem lepszym, tylko nie wykorzystaliśmy sytuacji. Dzisiaj zagralismy konsekwentnie do końca, przede wszystkim na zero z tyłu i to było bardzo ważne. Gratulacje dla drużyny, myślę, że tutaj pomysł, konsekwencja i realizacja były na najwyższym poziomie. Twardo stąpamy po ziemi, to jest wygrany mecz, ale wiemy, że tabela jest bardzo płaska i każdy mecz robi tutaj różnice- kontynuował szkoleniowiec Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij