Janusz Turek zajął miejsce Mariusza Drozda na stanowisku głównego trenera Wisłoki Dębica.- W dniu dzisiejszym z klubem rozstał się dotychczasowy trener Wisłoki Dębica - poinformował nas jeden z czytelników powołując się na stronę internetową dębickiego klubu.
Miejsce Mariusza Drozda zajął Janusz Turek. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w połowie lipca tego roku sytuacja była odwrotna. Wtedy odszedł Turek, a zastąpił go Drozd.
Po 7. kolejkach rozgrywek dębickiej okręgówki Wisłoka zajmuje dopiro piąte miejsce.
- Forma zespołu nie rokowała realizacji celów postawionych przed drużyną przed sezonem, czyli awansu do IV ligi. Zmiana trenera to dobra decyzja - uważa nasz czytelnik.
Janusz Turek prowadził Wisłokę Dębica od lutego do połowy lipca tego roku. Po spadku "biało-zielonych" do IV ligi zrezygnował.
źródło: własne / wisloka.com.pl