2022-08-27 18:14:00

Kompromitacja Korony Rzeszów! Dostali tęgie lanie od Igloopolu Dębica

Igloopol Dębica rozniósł Koronę Rzeszów 6-0. Tym samym ekipa "Morsów" zrehabilitowała się na środową porażkę 0-8 z Karpatami Krosno.

Wynik sobotniego meczu pomiędzy pomiędzy Igloopolem Dębica a Koroną Rzeszów otworzył już w trzeciej minucie Adrian Brzostowski. Dwanaście minut później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie miejscowych. Brzostowski zdobył w międzyczasie jeszcze jedną bramkę, ale nie sędzia jej nie uznał. Jeszcze przed przerwą Konrad Kornaś dał "Morsom" trzecią bramkę i w zasadzie było po meczu w Dębica.

Po zmianie stron wciąż to Igloopol był stroną dominującą. Bardzo słabo wyglądali tego dnia podopieczni Andrzeja Szymańskiego. W 67. minucie Aleksander Drobot zdobył kolejnego gola. Sześć minut przed końcem meczu na listę strzelców wpisał się Aleksander Okoń. Wynik meczu ustalił minutę przed końcem regulaminowego czasu gry... rezerwowy bramkarz gospodarzy. Maksymilian Lis, który wszedł na boisko chwilę wcześniej skutecznie egzekwował rzut karny.

Tym samym podopieczni Łukasza Cabaja skutecznie zrehabilitowali się za środową porażkę 0-6 z Karpatami Krosno i z sześcioma punktami są w środku stawki 4 ligi. Natomiast Korona Rzeszów po czterech kolejkach zgromadziła tylko jedno "oczko". Coraz ciemniejsze chmury zbierają się nad Andrzejem Szymańskim, bowiem gra jego zespołu jest daleka od ideała i prawdopodobnie potrzebny będzie wstrząs. Być może potrzebna będzie zmiana trenera w ekipie z Załęża.

1-0 Adrian Brzostowski (3)
2-0 Adrian Brzostowski (15)
3-0 Konrad Kornaś (24)
4-0 Aleksander Drobot (67)
5-0 Aleksander Okoń (84)
6-0 Maksymilian Lis (89- rzut karny)