2022-08-27 14:33:00

Izolator Boguchwała zatrzymał wzmocnione rezerwy Stali Mielec

Cenny punkt Izolatora Boguchwała. Podopieczni Bartosza Zołotara w sobotę, bezbramkowo zremisowali z solidnie wzmocnionymi rezerwami Stali Mielec.

Od początku lepiej prezentowały się rezerwy Stali Mielec, którym pomagało tego dnia aż siedmiu graczy z pierwszej drużyny, w tym m.in. Leandro czy Mateusz Mak. Gospodarze częściej byli przy piłce, ale więcej okazji stworzył sobie Izolator Boguchwała. Pierwszą miał już w 3. minucie, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Michał Worosz.

Mielczanie starali się przejąć inicjatywę i całkiem nieźle im to wychodziło, ale brakowało skuteczności. Ponadto dobrze w bramce spisywał się Kamil Dybski. Ostatecznie jednak do przerwy bramek nie odnotowano. Po zmianie stron, lepsze wrażenie sprawiała "Izolacja", która próbowała grać w piłkę i stwarzać sobie sytuacje.

"Biało-zieloni" nie odpuszczali i cały czas starali się stwarzać okazje bramkowe. W samej końcówce spotkania, świetną sytuację miał Adrian Żurawski, ale nie trafił w bramkę. Ostatecznie goli tego dnia nie odnotowano i mecz zakończył się remisem 0-0.