2022-08-27 19:47:00

Sokół Nisko wrócił na zwycięski szlak! Pewne zwycięstwo z LKS-em Skołoszów

Piłkarze Sokoła Nisko wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Pawła Wtorka w sobotę pewnie pokonali na własnym stadionie zespół LKS-u Skołoszów.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiał Sokół Nisko, który był częściej przy piłce i stworzył sobie więcej klarownych okazji. Podopieczni Pawła Wtorka za wszelką cenę chcieli wrócić na zwycięski szlak, choć LKS Skołoszów także miał swoje cele. Goście jednak popełniali błędy, a zespół z Niska je wykorzystywał. Tak było w 14. minucie, gdy obrona LKS-u się pogubiła, a piłkę przejął Michał Mistrzyk. Zawodnik Sokoła minął rywala i następnie umieścił futbolówkę w siatce.

W kolejnych minutach Sokół nadal atakował i stwarzał sobie kolejne okazje do podwyższenia rezultatu, jednak zespół ze Skołoszowa mądrze się bronił. Więcej bramek w pierwszej odsłonie nie odnotowano i na tą w lepszych humorach schodził Sokół. Druga połowa to już lepsza gra gości, którzy starali się nawiązać walkę z drużuną z Niska.

Sokół jednak nie dał się zaskoczyć i dobrze się bronił, a i też stwarzał sobie kolejne okazje do strzelenia kolejnych bramek. Goście postawili wszystko na jedną kartę i za wszelkę cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Niżanie natomiast spokojnie czekali i w 88. minucie podwyższyli na 2-0, a wynik spotkania ustalił Dariusz Drelich.

1-0 Michał Mistrzyk (14)
2-0 Dariusz Drelich (88)