2012-08-26 19:08:06

Rzemieślnik za słaby na Cosmos

Cosmos Notowanie sprawił swoim fanom miłą niespodziankę ogrywając w Pilźnie miejscowy Rzemieślnik 2-1.

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, lecz w drugiej części gry goście swoją grą kompletnie zaskoczyli miejscowych.

W ciągu zaledwie dwóch minut zdobyli dwie bramki po uderzeniach Piotra Laskowskiego i Marcina Szałajki.

Gospodarze strzelili gola kontaktowego z rzutu karnego, którego pewnym egzekutorem był Dawid Łapa. Na więcej ni starczyło już czasu.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - COSMOS NOWOTANIEC 1-2 (0-0)
Bramki:
Łapa (77-k) - Laskowski (68), Szałajko (70)

Rzemieślnik: Wilczyński - Mroczek, Popiela, Doroba, Lesiak (65. W. Mędrek) - Mitek (86. Kita), Pokrywka, Magdoń (46. Orzech), Zołotar  K. Mędrek (86. Szewczyk) - Kosiba (58. Łapa)

Cosmos: Albrycht - Podgórski, Jęczkowski, Śmietana, Badowicz - Majka, Gołda, Szałajko (81. D. Pluskwik), S. Pluskwik - Kłodowski 7- Spaliński (58. Laskowski)

Sędziował: Tomasz Giżka ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Popiela, Szewczyk - Kłodowski. Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny