2022-06-23 11:06:40

Sezon koncertowy 2022 zapowiada się wspaniale

Podobne tematy rozgrywka koncerty
Po dwóch latach chudych, branżaa eventowa - organizująca koncerty i festiwale - przygotwała moc atrakcji w bieżącym roku.

Przez ostatnie dwa lata fani koncertów i festiwali nie mieli łatwego życia. Pandemia, która na szczęścia zdaje się już odchodzić w zapomnienie, krzyżowała mocno plany jeżeli chodzi o organizację imprez muzycznych. Wiele festiwali zostało odwołanych, duża część tras koncertowych została przełożona lub anulowana. Niedawno wszelkie obostrzenia zostały w praktyce zniesione przez rząd, dzięki czemu, wszystkie zaplanowane na ten rok imprezy powinny w końcu dojść do skutku.

Koncerty w Polsce – powrót do normalności

Trudności ostatnich dwóch lat, w branży eventowej odbiły się nie tylko na fanach muzyki, ale i na całym rynku muzycznym. Dlatego wróżymy, że w tym roku po dwóch latach posuchy doczekamy się w końcu sezonu koncertowo – festiwalowego z prawdziwego zdarzenia. Zarówno artyści jak i firmy organizujące liczne wydarzenia, na pewno dadzą w tym roku z siebie wszystko, aby rok 2022 był niezapomniany dla wszystkich fanów muzyki. W tym roku zaplanowane są edycje wszystkich regularnie odbywających się w Polsce festiwali. Być może niektóre imprezy będą miały nieco zmienioną formę, jako skutek pocovidowych reperkusji, ale na pewno wszystkie imprezy będą zorganizowana z rozmachem. Zobaczymy też w bieżącym roku sporo gwiazd światowego formatu, na naszych rodzimych scenach.

Koncertowa wiosna

W trasy rusza cała plejada mniejszych i większych gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych. Najbardziej wiosenną ucztę, w kategorii tras koncertowych w Polsce przygotowała sanach, na trasę zaprosi wielu znakomitych gości. Utalentowana, młoda polska wokalistka, skrzypaczka, ale i autorka tekstów oraz kompozytorka wystąpi w czasie trasy UCZTA Tour 2022 na 12 koncertach w 11 miastach całej Polski. A będzie 12 koncertów, w 11 lokalizacjach, ponieważ finałowy koncert trasy, w na warszawskim Torwarze wyprzedał się tak szybko, że organizatorzy, agencja DM Agency, wraz z artystką postanowili urządzić w Warszawie dwudniową ucztę i koncerty odbędą się dwa razy: 7 i 8 czerwca. Wiosenna trasa sanach zaczyna się już 30 kwietnia od występu w ERGO Arenie w Trójmieście, następnie w maju odbędą się wydarzenia w: Poznaniu, Tarnowie, Gliwicach, Lublinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. Zakończenie trasy, jak wspomniałem wyżej, 7 i 8 czerwca w Warszawie.

Koncertowe plany 2022

A jakie są wasze koncertowe plany i marzenia na obecny rok? Wybieracie się na któryś z koncertów sanach, może macie poważniejsze koncertowe plany? A może planujecie w tym roku wypad na któryś z licznych festiwali muzycznych? Wszystko jedno, czy jesteście fanami małych, kameralnych imprez, czy globalnych tras koncertowych największych gwiazd rocka, popu czy metalu, a może lubicie muzykę organową, życzymy Wam samych udanych wydarzeń w całym roku 2022, aby Covid już nie powrócił, imprezy nie były odwoływane, przenoszone bądź organizowane tylko dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Bo czego, jak czego ale nie da się zastąpić przezywania muzyki na żywo, nawet najlepszym, streamingiem online. Sztuka to nie praca w korporacji, nie daje tych samych efektów jak wykonujemy ja zdalnie, bez żywych ludzi i ich emocji.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij