2022-06-21 11:49:55

Mateusz Kochalski w PGE FKS Stali Mielec

fot. Michał Trzpis/Stal Mielec
fot. Michał Trzpis/Stal Mielec
 Mateusz Kochalski to kolejny zawodnik, który będzie występował na pozycji bramkarza. 21-latek związał się z klubem trzyletnim kontraktem.
 
Mateusz Kochalski przenosi się do Stali Mielec z Radomiaka Radom, gdzie w ostatnim sezonie nie miał zbyt wielu szans, żeby pokazać swoje umiejętności. Znacznie lepiej wspomina na pewno sezon 2020/21 w Radomiu, gdzie rozegrał wszystkie mecze w sezonie i Radomiak awansował do Ekstraklasy.
 
21-bramkarz jest wychowankiem BKS-u Lublin, a w swojej karierze zanotował również występy w Legii Warszawa i Legionovii. Mateusz będzie rywalizował o miejsce w bramce z Bartoszem Mrozkiem i Mateuszem Dudkiem.
 
- Szukałem teraz klubu, bo chciałem znaleźć teraz miejsce, w którym będę miał możliwość gry i na pewno takiej zdrowej rywalizacji w Ekstraklasie, więc jak tylko pojawiła się możliwość, to ją wybrałem- powiedział Mateusz Kochalski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij