2022-06-20 20:06:54

Klasa O Stalowa Wola: Siarka II Tarnobrzeg i Stal Nowa Dęba odnotowały pokaźne zwycięstwa [Podsumowanie 30.kolejki]

Zakończyły się rozgrywki Klasy O Stalowa Wola. Sokół Nisko już tydzień temu zapewnił sobie awans, a wysokie zwycięstwa na koniec sezonu zanotowały ekipy z czołówki.

Sokół Nisko już zapewnił sobie awans i do ostatniej kolejki mógł przystąpić z pełnym spokojem. Gospodarze potwierdzili swoją wysoką formę i pokonali Transdźwig Stale 3-0. Autorami bramek w tym meczu byli Karol Dziopak, Maksymilian Ecker i Michał Serafin

Stal Gorzyce po zaciętej rywalizacji pokonała ŁKS Łowisko 3-2. Wynik meczu otworzył w 12. minucie Adrian Golik, a szybko do wyrównania doprowadził Paweł Bolka. Później dwie bramki dołożył jeszcze Grzegorz Szymanek, a raz dla gości trafił Piotr Olechowski

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wysoko pokonały LZS Rzeczyca Długa 5-1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kacper Broda, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył Dominik Tomaszewski. W drugiej połowie do bramki rywali trafili jeszcze Oleksandr Shevchuk, Kacper Broda i Jakub Zając. Jedyną bramkę dla zespołu gospodarzy strzelił Dawid Andrasik.

Stal II Stalowa Wola pokonała Pogoń Leżajsk 4-1. Dublet w tym meczu ustrzelił Filip Szifer, a po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Filip Mucha i Mateusz Książek. Jedną bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Bosak.

Azalia Wola Zarczycka odnotowała wysokie zwycięstwo i pokonała LKS Brzyska Wola 7-1. Dwie bramki zdobył Paweł Kłos i Adrian Zagaja, a wynik podwyższyli jeszcze Mateusz Florek, Andrzej Sobota i Mikołaj Sypek. Jedyną bramkę dla gości ustrzelił Mateusz Staroń.

W meczu Stali Nowej Dęba z Sanem Kłyżów kibice zobaczyli siedem bramek. Dla Stali dwa razy trafił Abd allah Souma, dublet odnotował również Paweł Furtak, a po jednej bramce dołożyli jeszcze Anes Kherouf i Vadym Sytnikov. Jedno trafienie dla gospodarzy zaliczył Maciej Siek.

LZS Ździary pokonał Pogoń Leżajsk 2-0. Wynik spotkania otworzył Piotr Wojas, a prowadzenie podwyższył Dawid Bąk.