2022-06-04 19:49:40

Karpaty Krosno po zaciętym meczu pokonały Ekoball Stal Sanok

Karpaty Krosno pokonały Ekoball Stal Sanok w meczu derbowym 2-1. Rywalizacja do ostatniej minuty była bardzo zacięta.

Pojedynek derbowy wzbudzał na pewno dodatkowe emocje, których nie zabrakło również na boisku. Od pierwszych minut oglądaliśmy obustronne ataki i wyrównaną walkę. W 23. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Damian Niemczyk strzałem z około 11 metrów. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać. Dwie minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował Kamil Matofij i było 1-1.

Po zmianie stron nadal obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe, jednak brakowało skuteczności. Rozstrzygająca bramka w tym spotkaniu padła w 73. minucie, a strzałem głową bramkarza Stali pokonał Marek Fundakowski. Więcej goli w tym meczu już nie padło i to Karpaty mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

0-1 Damian Niemczyk (23)
1-1 Kamil Matofij (25)
2-1 Marek Fundakowski (73)