2022-06-04 20:19:00

Arłamów Ustrzyki Dolne przegrał ze SPEC Stalą Łańcut i spadł z 4 ligi podkarpackiej

Arłamów Ustrzyki Dolne stracił szansę na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Piotra Kowalskiego w sobotę ulegli SPEC Stali Łańcut.

Dla Arlamowa Ustrzyki Dolne był to mecz "o życie", bowiem tylko zwycięstwo przedłużało szansę na pozostanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Piotra Kowalskiego szybko ruszyli do ataku, a w kolejnych minutach stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji. Goście nie odpuszczali i w 14. minucie objęli prowadzenie, a gola zdobył Kacper Sumara.

Podrażniona SEPC Stal Łańcut szybko ruszyła do odrabiania strat. Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba bramkę na 1-1 zdobył w 18. minucie, a jej autorem był Patryk Róg. Gospodaze dostali wiatru w żagle, a w kolejnych minutach stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia gola. Łańcucianie tuż przed przerwą objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Konrad Buć.

Miejscowi w drugiej odsłonie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, choć Arłamów miał swoje okazje. Zespół z Ustrzyk Dolnych próbował nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale ten nie dał się zaskoczyć i dowiózł prowadzenie do końca. Oznacza to, że podopieczni Piotra Kowalskiego stracili szansę na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.

0-1 Kacper Sumara (14)
1-1 Patryk Róg (18)
2-1 Konrad Buć (41)