2022-06-04 20:38:51

Wisłoka Dębica pokonała Koronę Rzeszów

Wisłoka Dębica pokonała Koronę Rzeszów 2-1. Z perspektywy rzeszowian było to spotkanie o "sześć punktów" i w tym momencie ich sytuacja jest już bardzo trudna.

Od pierwszych minut było widać, że Korna przyjechała na to spotkanie z dużą determinacją i zamierza powalczyć o punkty. Skuteczne ataki przyjezdnych zmusiły rywali do błędu i chwilę przed przerwą sędzia podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów skutecznie uderzył Mateusz Jędryas i wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie.

W drugiej połowie role nieco się odmieniły. Stały fragment gry wykorzystali gospodarze i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę do bramki skierował Sebastian Fedan. W kolejnych minutach mogliśmy oglądać dużo walki w środkowej części boiska i wydawało się, że wynik meczu już się nie zmieni.

W 89. minucie do głosu ponownie doszli jednak gospodarze i ponownie po wrzutce z rzutu rożnego głową bramkarza Korony pokonał Dominik Cabała. Tym samym wyprowadzając Wisłokę na prowadzenie.

0-1 Mateusz Jędryas
1-1 Sebastian Fedan
2-1 Dominik Cabała

Żółte kartki: Król, Fedan, Smoleń - Cholewa, Jędryas, Wiktor
Czerwona kartka: Fedan 90 (dwie żółte) - Mazur (87 brutalny faul)

Wyniki meczów 31. kolejki:

Piter73 2022-06-04 21:20:50

Drużyna dziś pokazała charakter,walkę do końca z drużyna która walczy o utrzymanie i odwróciła losy spotkania od 0 1 do 2 1 ,dobry mecz Wisłoki, zwłaszcza naszego kapitana i dwie kluczowe asysty przy golach,brawo Damian,brawo Wisłoka

do pjeter 73 2022-06-04 22:34:25

pjeter dej se spokój z tym brawo

fan Wisłoki 2022-06-05 00:26:17

Gratulacje za wynik, to po pierwsze. Dwa. Gdzie ci nasi napastnicy od strzelania bramek? Obrońcy zamienili się z napastnikami? Dziś Cabała ,z Unia Tarnów Boksiński, na dłuższą metę tak się nie da... mam duże obawy o następny sezon. Może się mylę, bo rok wcześniej byłem pełen optymizmu, dziś raczej skłaniam się ku drugiemu rozwiązaniu ,nie dlatego, że mam takie widzi misie....patrzę ,ocenia i wyciągam wnioski. Nie jest źle ,ale co dalej ,to wielka niewiadoma...

~anonim 2022-06-05 00:51:17

Radwan wroci to bedzie mial kto bramki strzelac

pik 2022-06-05 08:53:05

No i gdzie sa dzisiaj ci napinacze z Korony co tacy rok temu byli wazni na trybunach w Krosnie Na pucharze was nie bylo .Gdzie Ci wasi wychowankowie a pewnie beda grali w przyszlym sezonie w czwartej lidze bo wasza armia zaciezna odejdzie .Tylko czy wy macie w klubie grajaqca mlodziez?Wiecej pokory n przyszlosc polecam .

~anonim 2022-06-05 10:04:04

Mecze spadajacej Korony Wisly czy broniacej sie Sieniawy pokazuja tylko jak mocna jest 3 liga.48 pkt jakie zdobylismy i te kilka meczy gdzie tracilismy pkt w frajerski sposob pokazuja ze zagralismy dobry sezon.Mozna nazekac na to i owo ale trzeba docenic to co pilkarze i trenerzy osiavneli.Suma sumarum sezon udany