2022-06-04 14:52:00

Thriller dla Izolatora Boguchwała! W meczu z Igloopolem Dębica padło siedem bramek

Izolator Boguchwała pokonał Igloopol Dębica 4-3. (fot. Robert Skalski)
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Izolatora Boguchwała oraz Igloopolu Dębica. Ostatecznie "Izolacja" wygrała 4-3.

Wynik meczu pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Igloopolem Dębica otworzył Michał Bogacz już po jedenastu minutach gry. Obrońca "Izolacji" strzelił gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jednak zaledwie siedem minut później do wyrównania doprowadził Kamil Kasprzykowski, który wykorzystał szybki atak "Morsów" i strzałem po długim słupku pokonał Dmytro Sydorenko.

Jednak już w 20. minucie ponownie na prowadzenie wyszli piłkarze Bartosza Zołotara. Kontrę zainicjował Krystian Wilk, który zagrał do Przemysława Nalepki. Napastnik Izolatora obsłużył znakomitym podaniem Jakuba Wilka i ten ostatni umieścił piłkę w siatce Łukasza Psiody. Dwanaście minut przed końcem pierwszej połowy kapitalnym strzałem zza lini pola karnego popisał się Dawid Rokita i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 2-2.

Dziewięć minut po zmianie stron Jakub Wilk dograł piłkę w pole karne, a jeden z graczy Igloopolu interweniował tak niefortunnie, że umieścił piłkę we własnej bramce. Trzy minuty później na indywidualną akcję zdecydował się Michał Worosz, który dograł do Jakuba Wilka. Napastnik "Izolacji" po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Wynik meczu w 68. minucie na 4-3 ustalił Bartosz Ochab, który zdobył gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Izolator Boguchwała:
Sydorenko - Cach, Bogacz, Gajdek - K.Wilk, Ciemierkiewicz, Walas, Worosz, T. Nalepka - J.Wilk, P. Nalepka

Igloopol Dębica:
Psioda - Cyran, Brzostowski, Stefanik, Tarała, Wojtyło, Kasprzykowski, D. Rokita, Ochab, Hałucha, K.Rokita

Wyniki meczów 35. kolejki:

Kolejny mecz, który pokazał, że do czołówki brakuje nam niewiele. W tej rundzie walczyliśmy o utrzymanie ale w przyszłym sezonie po kolejnych wzmocnieniach będą zupełnie inne cele. Krok po kroku do przodu.

~anonim 2022-06-04 15:02:11

Igloopol dobry ale na dol tabeli.Gora zbyt silna ale jak by nie bylo Igloopol stawia sie twardo.Mecz typowy dla IV ligi tzn duzo haosu braki w obronie.Izolacja nie ma co szukac w 3 lidze z tym skladem.Dobry mecz duzo waki i bramek

~anonim 2022-06-04 15:15:46

pachnie na kilometry

Snickers 2022-06-04 15:19:17

Szkoda straconych punktów, bo mecz był wyrównany. Remis byłby sprawiedliwym rezultatem. Walczymy dalej, powodzenia Igloopol!

~anonim 2022-06-04 15:19:38

Panie bialo niebieski te wzmocnienia to beda wychowankowie czy zaciag zewnetrzny? Pytanie troche prowokacyjne ale wielu waszych kibicow cisnie innym ze graja zaciagiem a wy swoimi wiec pytam czy cos sie zmienilo? Ja noe mam z tym problemu bo doskonale sobie zdaje sprawe ze nie ma szkolki na podkarpaciu ktora dala by swojemu klubowi wszysgkich zawodnikow na miare chocby 4 ligi.Poki co brakuje wam do lodera prawie 30pkt a to przepasc.Ta runda jak najbardziej na plus dla Igloopolu i widac golym okiem ze cos ruszylo ale czolowka nadal za silna.Co do Izolacji to progres tez wodoczny ale za duzo bledow z tylu.Trener chyba z Igloopolu ktory ma ciekawy sposob na granie ale wykonanie troche szwankuje.4 liga podkarpacka bardzo mocna a za rok bedzie jeszcze ciekawiej bo jiz teraz przynajmniej 3 kluby deklaruja walke o awans ktora poparta bedzie pieniedzmi i wzmocnieniami.Igloopol ogrywac bedzie zapewne rzeszowska mlodziez co tez da im dodatkowe atuty i moc.

Lysy 2022-06-04 15:24:38

Gdyby odjąć izolacji trenera z Igloopolu i wychowanków Igloopolu to wynik byłby na pewno inny. Brawo Duma Debicyy!

~anonim 2022-06-04 15:36:28

Był ?

@anonim 2022-06-04 15:49:05

Igloopol dalej będzie wprowadzał do gry swoich wychowanków. Dziś na murawie grało 3 bardzo młodych zawodników, juniorów młodszych. Co do "obcych" to pewnie też ktoś dojdzie ale raczej młodych chłopaków do ogrania. Współpraca ze Stalą powinna nam przynieść wymierne korzyści. A tak naprawdę jak będzie to się okaże, życie napisze swój scenariusz. Skupiamy się na ciągłym rozwoju, zarówno pod względem infrastruktury jak i zasobów ludzkich.

Że co! 2022-06-04 16:28:37

Jaki interes ma Iglopol oddając swoich zawodników Izolacji i przegrywając mecz? Nie rozumiem dealu!

:) 2022-06-04 16:56:34

@Że co! niewolnictwa już dawno nie ma :)

Lysy 2022-06-04 17:06:10

W sensie, że im gdzie indziej więcej płacą, ale gdyby tak zebrać teoretycznie wszystkich aktualnie grających wychowanków Igloopolu z Jedrzejczykiem z Legii włącznie, to byłby skład na 3 lub 2 ligę.

Do ~anonim 2022-06-04 20:29:16

Był !!!

~anonim 2022-06-05 06:17:34

Lysy ochłoń.Na awanse potrzebne jest siano bo czy ktos bedzie gral wychowankami czy zaciagiem to placic zawodnikom trzeba.Czym wyzej tym wiecej a jak sie nie placi to nawet najwierniejszego nie zatrzymasz bo chlopaki trenuja i grają nie dla barw tylko dla pieniedzy.Jak sie gra w okregowce to sie placi malo ale za transfery tez dostaje sie grosze a jak sie gra na zapleczu ekstraklasy swoimi mlodymi to mozna mowic o zarabianiu poprzez promowanie swoich.Nie znam na chwile obecna zespolow ktore swoimi chlopakami grali by na poziomie 3 2 1 ligi.No moze Lechu w tamtym sezonie cos ruszylo ale jak widac swoi poszli ma zachod a Lech znow bedzie gral zaciagiem.Czasy sie zmieniaja i to noe lata 80 90 gdzie wiekszosc zespolow grala wychowankami.Z tego co pamietam Igloopol tez awanse do 2 i 1 ligi robil zaciagiem.