2022-06-04 14:25:00

Niespodzianka w Kańczudze. Polonia Przemyśl straciła prowadzenie i zremisowała z MKS-em

MKS Kańczuga w ostatnich dziesięciu minutach meczu z Polonią Przemyśl zdobył dwie bramki i spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy MKS-em Kańczuga a Polonią Przemyśl nie padły żadne bramki. Natomiast strzelanie w drugiej odsłonie sobotniego meczu rozpoczęli podopieczni Piotra Ciska. W 68. minucie do bramki MKS-u trafił Kostiantyn Chernii. Trzy minuty później gola zdobył Karol Walczyszewski i wydawało się, że jest po meczu.

Jednak piłkarze Marka Rybkiewicza nie dali za wygraną. W 82. minucie gola zdobył Robert Cieleń z rzutu karnego. Natomiast minutę przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę wyrównującą strzelił Maksymilian Piestrak.

0-1 Kostiantyn Chernii (68)
0-2 Karol Walczyszewski (71)
1-2 Robert Cieleń (84)
2-2 Maksymilian Piestrak (89)