2022-04-28 14:46:00

Sokół Kolbuszowa Dolna rozbił Czarnych Trześń

Kamil Miśko (ma czerwono) zdobył jedną z bramek dla Sokoła (fot. własne)
Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna nie dali pograć ligowemu outsiderowi. „Zapakowali” Czarnym Trześń aż pięć goli.

Strzelanie w meczu Sokoła Kolbuszowa Dolna z Czarnymi Trześń rozpoczął 17-letni Dawid Skupiński. Młody zawodnik zdobył gola na 1-0 już w 33. minucie. Sokół poszedł za ciosem i jeszcze przed przerwą drugie gola dla kolbuszowian zdobył Kamil Miśko.

Po zmianie stron na 3-0 podwyższył Mateusz Prokop. Ataki Sokoła Kolbuszowa Dolna na bramkę Czarnych Trześń nie ustawały. W ostatnich minutach Sokół zdobył dwie bramki. Najpierw karnego na gola zamienił doświadczony Krzysztof Szymański, a na koniec meczu piątego gole zdobył Jakub Szczurek.

Sokół tym zwycięstwem oddalił się od strefy spadkowej. Czarni nadal czekają na pierwszy zwycięski mecz w czwartej lidze.

1-0 Dawid Skupiński (33)
2-0 Kamil Miśko (40)
3-0 Mateusz Prokop (65)
4-0 Krzysztof Szymański (86-karny)
5-0 Jakub Szczurek (89)