2022-03-26 16:11:00

Ogromne emocje przy Legionów! Remis Karpat Krosno z Izolatorem Boguchwała

Ogromne emocje przy Legionów! Piłkarze Karpat Krosno pokazali, że opłaca się grać do końca. Izolator Boguchwała musi natomiast przemyśleć sobie pewne sprawy, bowiem po raz kolejny stracił punkty w doliczonym czasie gry.

Oba zespoły przed meczem nie miały najlepszych nastrojów. Karpaty Krosno bowiem przegrały z KS-em Wiązownica, a Izolator Boguchwała stracił punkty z JKS-em Jarosław. Od pierwszych minut lepiej prezentowała się "Izolacja", która prowadenie objęła w 3. minucie, a sposób na Mateusza Krawczyka znalazł Georgelas Lukanzu.

Podrażnione Karpaty nie zamierzały tak tego zostawiać i szybko ruszyły do odrabiania strat. Zespół gości jednak dobrze prezentował się w defensywie, a i też próbował coś zdziałać z przodu. Obie drużyny stworzyły naprawdę ciekawe zawody, jednak w pierwszej połowie więcej trafień nie odnotowano i na przerwę w lepszych humorach schodzili "biało-zieloni".

Chwilę po zmianie stron mogło być 2-0, bowiem Izolator otrzymał rzut karny. Do piłki podszedł Aleksander Gajdek, który jednak fatalnie uderzył. W kolejnych minutach do głosu doszły Karpaty, które lepiej prezentowały się na murawie i częściej atakowały. W 62. minucie zespół z Krosna otrzymał rzut karny, a tego na gola zamienił Dawid Król.

Radość "biało-niebieskich" jednak nie trwała zbyt długo, bowiem pięć minut później ponowanie prowadził Izolator, a z gola cieszył się Michał Daniel. Krośnianie za wszelką cenę starali doprowadzić do wyrównania, ale "biało-zieloni" mądrze się bronili. Karpaty jednak w nie odpuszczały i w doliczonym czasie gry otrzyamały rzut karny.go  Sprokurował Georgelas Lukanzu, który po chwili za protesty otrzymał czerwoną kartkę. Do piłki podszedł Dawid Król i zapewnił swojej drużynie punkt.

0-1 Georgelas Lukanzu (3)
1-1 Dawid Król (63-rzut karny)
1-2 Michał Daniel (68)
2-2 Dawid Król (90-rzut karny)