2021-12-11 15:09:00

Adam Majewski: Gdy strzeliliśmy pierwszą bramkę, kontrolowaliśmy przebieg meczu całkowicie

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
PGE Stal Mielec wczoraj pokonała na własnym stadionie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Spotkanie było bardzo ciekawe, a bohaterem miejscowych okazał się Rafal Strączek, który obronił dwa rzuty karne. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Adam Majewski, szkoleniowiec "biało-niebieskich".
 
-Na wstępie odpowiem, że nie będę dzisiaj odpowiadał na żadne pytania, bo to nie ma sensu. Zagraliśmy naprawdę nieprawdopodobny mecz. Jeżeli chodzi o charakter, zaangażowanie, myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze, grając w niedowadze jednego zawodnika przez ponad pół meczu. Myślę, że gdy strzeliliśmy pierwszą bramkę, kontrolowaliśmy przebieg meczu całkowicie - powiedział Adam Majewski po meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.
 
-Nie zanosiło się na to, że coś może się wydarzyć, niestety, feralna sytuacja z końcówki pierwszej połowy to zmieniła. Ale później no cóż, ze Śląskiem Wrocław my przegraliśmy grając w przewadze. Dzisiaj zawodnicy, naprawdę, jestem pod wrażeniem, że pokazali charakter, zaangażowanie, konsekwencję, bo myślę, że też w tym nie było przypadku - dodał opiekun PGE Stali Mielec.
 
-No i oczywiście, mamy głównego bohatera, o którym nie trzeba mówić. Rafał Strączek, który zagrał niesamowity mecz, obronił dwa rzuty karne, to się bardzo rzadko zdarza. Dlatego też szacunek dla wszystkich z naszej ekipy, zawodników, sztabu, wszystkich pracowników, bo mimo wszystko uważam, że na to zasłużyliśmy - stwierdził.
 
-Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Myślę, że z kibicami bardzo sympatycznie pożegnaliśmy się tym ostatnim meczem, już chyba lepiej nie mogło. Dobra dramaturgia, wygrany mecz i o to chodzi. Schodzimy za chwilę na ziemię. Oczywiście, dzisiaj cieszymy się tą chwilą, ale za tydzień gramy mecz z Piastem i mam nadzieję, że znowu powalczymy o trzy punkty, tylko już bez takiej dramaturgii - zakończył szkoleniowiec "biało-niebieskich".
 
Zapis wideo konferencji prasowej po meczu PGE Stali Mielec z Bruk-Bet Termaliką Niecieca, dostępny jest poniżej.
 
 

Wyniki meczów 18. kolejki:

 

Tabela PKO Ekstraklasy:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Yeah ! 2021-12-12 09:19:37 14 2

STAL MIELEC TO DUMA PODKARPACIA !!!

Obserwatr 2021-12-12 00:23:31 3 14

Coś ty kontrolował? Ty chyba nie na ten mecz patrzyłeś. Gdyby nie słabo strzelane karne i bądź co bądź dobra gra Strączka to byś dostał taki wpier.... że bys się nie wygrzebał. Przestań gadać bzdury że cokolwiek kontroluje są i nad czymś w ogóle panujesz. Najsłabsze drużyny w lidze to Nieciecza, Mielec i Łęczna. Szczęście kiedyś się skończy a zostanie tylko nędzną gra.

Yeah ! 2021-12-12 09:19:37 14 2

STAL MIELEC TO DUMA PODKARPACIA !!!

Mielec 2021-12-12 09:26:56 11 2

Gratulacje Panie Trenerze !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij